Vampir Olmak İstiyorum ?

bnada söyleyn büyüyü insan olmak istemiyorm vampire düşkün biriyim vampir olmak istiyorm yaşım 13 ama vampirleri çok seviyorm bna yardım edn ltfennnn

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

herşey gibi büyü de gerçek ister inanın ister inanmayım senelerdir araştırıyorum büyüyede var olduğum kadar inanıyorum büyü günahmı büyüye göre değişir kara büyü oldukça günahtır ak büyüyü bilemem ama büyü yaptımmı yaptım işe yaradımı onu zaman gösterir. yüzde seksen yarar buarada büyü gerçek olmasa efsaneler olmazdı geçmişe dayalı bir sürü efsane var hepside akıl almaz şeyler büyü ve büyücüler var oldular ve hala da varlar. vampir lere gelirsek aynı şekilde, var oldular. bizim soyumuz nasıl devam ediyorsa kainin soyuda aynı şekilde devam ediyor.:)
:handanca:
:)

rüzgar, büyüyü denedim işe yarıyor vampir olma büyüsü yazınca zaten geliyor . halada üzerinde çalışıyorum bir sürü büyü kitapları var eminim aynı şekilde vampir büyüleride vardır. size tavsiyem, genç bir büyücünün notları yazın internetinize hepsini okuyuyn vampirle alakalı diğil büyü ile alakalı orada aradığınız soruların cevabını bulursunuz okuyuyn lütfen unutmayın. .genç bir büyücünün notları yol geçen hanı . lütfen beni kırmıyıp okuyun:):):handanca:

Allah akil versin dicem ama. Nasil bir ruh hali icindesiniz tahmin bile edemiyorum. Yazik yuce rabbimiz kullarinin böyle olcagini bildigi icin cennet ve cehennemi yaratmis. ne diyeyim baska.

Sevgili arkadaslarim bazilariniz vampir mi hahaa sacma bebekmisiniz ya diyor ama vampirler var ve büyü kesinlikle gerçek ister inanin ister inanmayin Rüzgarm doğru soyluyor ve bende..
Ama büyü zor degil kolay asil tarafi yaptiktan sonra rahat durmaniz yoksa kotu seyler olur bunu kendimden biliyorum neyse iyi gunler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri