gebe
  1. _Mermaid_

_Mermaid_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ve sonra sen geldin... :):)

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında _Mermaid_ tarafından paylaşıldı.

Ve sonra…. Sonu olmayan bir yaşam içinde asla gecesi olmayan bir gün gibi doğdun hayatıma. Oysa senden once “yağmurlar bile isyan ederdi akıttığım yaşlara onlar bile benim kadar ağlayamazdı”. Ya bu ben değilim, yada zaten ben bende değildim… beni değiştirdin hayatımı değiştirdin... umutsuzluklrdan arındırdın... artık çok mutluyum seninle... iyiki girdin hayatıma,, aşık ettin beni kendine... seni çok seviyorum sevgilim ellerimi sakın bırakma..... :d040: :d040:

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ve sonra sen geldin... :):)
    paylasim icin tskler,,,varmisin kizz sennn nerelerdesinn

3. _Mermaid_

_Mermaid_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ve sonra sen geldin... :):)

burdayım nisan :) çok sık giremiyorum artık dersler yüzünden yaz okulundayımda birazcık :ahhhhh: önceden yazdığım bi konuyu gördüm bunu yazmam gerektiğini düşünüp yazdım :) bahar gelicek ve aşık olucaksın demiştiniz melekler :) evet oldumm :):) teşekkürler tekrar :clapping: :clapping:

ve sonra sen geldin... :):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yine seninle geldi hayat

Yine seninle geldi hayat

Içim çok aciyor... sadece bu sözü söylememek için yasayamadigim onca günümü, paylasamadigim tonca acimi görmeden ve her gece yüregimden damlayan ilik sularla yikadigim içimdeki o maviçocugun sessiz çigliklarini duymadan ölmek isterdim... kan damliyor yüregimden ilik ilik.. bu kan yikiyor içimdeki çocugu. yüregimden sizan bu kan yikiyor ask adina umutla ördügüm duvarlarimi... simdi içimden bir...
  2. Sen GeLdiM..!

Sen GeLdiM..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. aklıma sen geldin

aklıma sen geldin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sen Geldin!!!

Sen Geldin!!!

Geceydi seni bana taşıyan... Sen geceye yakındın bende sana... Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin... Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin... Bekleyişlerimin içime hapsettiğim özlemlerim vardı. Nicedir kimseyle paylaşamadığım hüzünlerim, soramadığım sorularım... Hatırladığımda...

Sayfayı Paylaş