gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Wolfteame Üye Oldum ama Giremiyorum Yardım !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

wolfteame üye oldum ama giremiyorum bir yardım edin ne olur :S:S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Wolfteam oynamak istiyorsunuz üye oldunuz fakat oyunu açmıyor ise bilgisayarınıza sag tıklayın gelişmiş sistem ayarları gelişmiş. performans veri yürütme engellemesi. ordan istedigin programı seç oyuna baştan girmeyi deneyin..

Wolfteame Üye Oldum ama Giremiyorum Yardım ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn e giremiyorum melekler yardım acilll

msn e giremiyorum melekler yardım acilll

selam melekler dün sabah pcmi açtğm da nete bağlanamadım internet explorer den giremeyince bende google chrome den girdim nete we bağlandım ama msn açmıyo neden olabilir lütfen yardım edin
  2. Twitter Üye Ol

Twitter Üye Ol

Twitter Üye Ol Kızlar bende Twitter Üye Olmak istiyorum nasıl üye olacağım bu konuda bana da yardım ederseniz çok sevinirim.
  3. Hotmail Üye Ol

Hotmail Üye Ol

Hotmail almak istiyorsanız ve üye olmak istiyorsanız sevgili kızlar araya araya da bir hal geldiyse size :) o zaman işlem gayet basit hemen aşağıda bulunan linke tıklayıp sitlerde hotmaile kaydolabilirsiniz. BURADAN TIKLA ÜYE OL
  4. üye oldum ama kimse ile konuşamadım :( gebelik belirtileri

üye oldum ama kimse ile konuşamadım :( gebelik belirtileri

adet gecikmesinin 4. günündeyim henüz test yapmadım korkumdan 2 senedir istiyoruz olmadı test yaptırdık eşimde bende ama ikimizdede bi sorun çıkmadı. gecikmenin 4. gününü ne hamilelik nede adet belirtileri olmaksızın geçiriyorum yanlız yaklaşık 10 gündür göğüs uçlarımda hassasiyet oluştu ama gün itibariyle yok bel ağrım var ve sürekli bi akıntıdan dolayı ıslaklık hissiyle acaba adet mi oldum...
  5. formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

Ya kızlar yaşayan varmı bilmiyorum ama formspring beni engelleme mi yaptı nedir bilemiyorum ama giremiyorum açılmıyor sayfa sizde de böyle mi ne yapabilirim

Sayfayı Paylaş