gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

faceye giremiyorum hata veriyor imdat!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Faceye giremiyorum sürekli hata veriyor aynı sorunu yaşayan var mı yoksa benim bağlantılarımda mı bir sorun var, lütfen biri cevap versin :/

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook'a girememenizin nedenleri şunlar olabilir;
    * Sitede düzenleme yapılıyor olabilir.1-2 gün sabredin.Malum kalabalık bir üye topluluğu var ve her geçen gün bu sayı artıyor.

* Eklenen içerikler ve videolar sebebiyle sitede sorun olabilir,o kadar ağırlığı kaldıramayabilir.Hata vermesi doğaldır.Biraz bekleyin,sonra tekrar deneyin.

* Tarayıcınızı değiştirip öyle deneyin.

* Geçmişi ve çerezleri temizleyin.

* Güvenlik programınız engelliyor olabilir,ayarlarını kontrol edin.

faceye giremiyorum hata veriyor imdat! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm edin hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanını açamıyorum hata veriyor

yardımmm edin hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanını açamıyorum hata veriyor

hamile kalmak güçleşiyor Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 86991 bytes) in /home/melekler/public_html/showthread.php on line 1275 bana yardım edin hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanına girmek istiyorum bu hatayı veriyor nasıl düzelecek acillllll
  2. imdat

imdat

ben bir başak burcuyum 2 burç arasında kaldım ve hangisini seçecegime karar veremedim biri balık diğeri oğlak burcu hangisini seçmeliyim? nolur yardım edin...
  3. Facebooka Bağlanamıylorum giremiyorum hata veriyor diyorsanız

Facebooka Bağlanamıylorum giremiyorum hata veriyor diyorsanız

Face'ye bağlanamıyor ve hata mesajları alıyorsanız meleklerim bu hata mesajlarını ve çözüm şekillerini sizlere vermek istiyoruz. Hata No: 600 Hata Mesajı: An operation is pending. Çözüm: 1- Bilgisayarı yeniden başlatın. 2- Modemi kullanabilecek programları kapatın. 3- Ctrl + Alt + Del ile RNAAPP çalışıyor ise görevini sonlandırın. Hata No: 601 Hata Mesajı: The port handle is invalid. Çözüm:...
  4. facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin bana arkadaşlar.
  5. facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

Facebookta sohbet bölümünü kullanırken hata veriyor ve kullanamıyorum. Ne yapmam lazım tam da lazımdı yani :S

Sayfayı Paylaş