gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya habibi notaları sözleri vs varmı melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya habibi diye bir parça vardı acaba bu parçayıda selami şahin söylüyordu da neyse bana bu parçanın notaları lazım meleklerim ya. tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selami Şahin'in Ya habibi şarkı sözleri ve notaları için BURAYA TIKLAYIN

Ya habibi notaları sözleri vs varmı melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Ya Habibi

Nalan - Ya Habibi

Hep aşık deli divane Derdiyle olur avare Aşıklar kalır biçare bu işler anında olmaz sevmekle gönül yorulmaz anılarla kader yazılmaz Ben severim gelirim Ben deliyim giderim Sen ne işsin ben mühimim Ya ayni ya habibi Yanmışsın sen habibi Kim severse öder Vebali ya ayni ya habibi Hep dertli ah habibi Arife yok tarifi Ya ayni ya habibi Yanmışsın sen habibi Kim severse öder vebali...
  2. Ya Habib Allah İlahisi

Ya Habib Allah İlahisi

ya habiballah ilahisi ya resulallah habiballah ilahisi habib allah Makamına geldim yalvardım sana Sen hakimsin sen savcısın şu anda Ellerimi açtım dualar ettim Affet beni ne olur ya resul Allah Cezamı çekmeye hazırım her an İster al canımı kalayım burda Kulların dönüyor Kabe içinde Affet beni ne olur ya resul Allah Ha cer ül esvabı gördüm de öptüm İbrahim makamın selamla geçtim AllahAllah diye...
  3. Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Tac olsan başıma takmayacağım nota notaları sözleriyle birlikte verebilirseniz süppppppppppppppppper olacak. Oruc başıma vurmadan öğrenim bari şunu :)
  4. ''Ya Habibi'' Şarkısı Notaları

''Ya Habibi'' Şarkısı Notaları

ya habibi, şarkısı, notaları, bestesi, nedir, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Selami Şahin'in ''Ya Habibi'' şarkısının notaları aşağıda melekler :)
  5. Ya habibi notaları sözleri

Ya habibi notaları sözleri

ya habibi notaları, sözleri, şarkısı, şarkı sözleri, selami şahin, hepsi burada arkadaşlarım Selami Şahin'in unutulmaz ve en çok tutulan şarkıalrından biri olan "Ya Habibi"nin notaları ve sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hep aşık deli divane Derdiyle olur avare Aşıklar kalır biçare bu işler anında olmaz sevmekle gönül yorulmaz anılarla kader yazılmaz...

Sayfayı Paylaş