gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yabancı

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Birazda şiir meleklerim.

Yabancı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı Dil Öğretmenliği

Yabancı Dil Öğretmenliği

yabancı dil öğretmenliği yabancı dil öğretmeni öğretmenliği hakkında bilgi puanları fransızca iş imkanları Çalıştığı eğitim kurum ya da kuruluşunda; öğrencilere ya da yetişkinlere, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca dillerinden birinde eğitim veren kişidir. GÖREVLER Yabancı dil ile ilgili hangi bilgi, beceri, tutum ve davranışların, hangi yaş düzeylerindeki öğrenci gruplarına, hangi...
  2. Yabancı Damat Dizi Özetleri

Yabancı Damat Dizi Özetleri

yabancı damat nazlı doğum 1.BÖLÜM Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor. Türk ve Yunan müzikleri ile süslenen dizinin çekimleri Bodrum'da başladı, Yunanistan'ın Simmi Adası'nda devam etti. Dizinin daha sonra Gaziantep-İstanbul çekimleri yapıldı. Atina'da da çekimleri yapılacak olan dizi için ayrıca Türkiye'de dev...
  3. yabancı nickler iste buyrun

yabancı nickler iste buyrun

If you show Me reaL Love baby i'll show you mine.. (bebeğim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..) You see that shackle..? I'm Your sLavee...! (Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..) I've become so numb , i cant feeL you theree.. (Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! ) Do you ever wanna run away?Do you locked yourself...
  4. Yabancı damat !!!

Yabancı damat !!!

MERHABALAR... arkadaşlar bazılarınız bilir uzun süredir bir ilişkim var . ve evlenmeye kadar geldik . yanlız bizim damat arap . yani ürdün asıllı . o türkiyeye gelecek ve burada yaşayacağız . ama yakınlarım kızıyor araplar pis olur ürdünlüler pis olur falan . sadece annem destek oluyor . siz olsanız ne yapardınız farklı ülkeden arap bir insana aşık olsnız ... kafayı yicem ve o beni çok...
  5. Yabancı Atasözleri

Yabancı Atasözleri

Yabancı Atasözleri istiyorum sizden varsa açıklamalarınıda yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş