gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın -Ah be kardeşim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev
    Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi

Git patlat bu kafayı şimdi

Bazen herkesten sıkıldığım oluyor
    Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur
    Kavgası tasası savaşı aşkı derdi

Ah be kardeşim başın öne geldi

Sonraya kaldın bundan kötüsü yok sonrayı sev
    Kaldır onu çıkarcı senden caymış şansını sev
    Vurdulu kırdılı kadın kapı duvarmış iyimi

Bazen herkesten sıkıldığım oluyor
    Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur
    Kavgası tasası savaşı aşkı derdi

Ah be kardeşim başın öne geldi..

Yalın -Ah be kardeşim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - İstanbul Benden Büyük

Yalın - İstanbul Benden Büyük

Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle Okudum birer birer yazdığın notları Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu...
  2. Yalın - İstanbul Benden Büyük - AKOR (versiyon 1)

Yalın - İstanbul Benden Büyük - AKOR (versiyon 1)

Cm Ne güzel geçiniyorduk Fm Bize ne oldu böyle G5 Hep beraber ağlıyorduk G# Bize ne oldu söyle Fm........................G5 okudum birer birer yazdığın notları G#...................Fm.......G hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları Cm Fm G Cm Bb }} İstanbul benden büyük onla başa çıkamam G#............Fm...........G......Cm }nkrt Küçücük ellerimle seni...
  3. Yalın - İstanbul Benden Büyük - AKOR (versiyon 3)

Yalın - İstanbul Benden Büyük - AKOR (versiyon 3)

Giriş: Am Dm E Am (2) Am Ne güzel geçiniyorduk Dm Bize ne oldu böyle G Hep beraber ağlıyorduk F Bize ne oldu söyle Dm Okudum birer birer G Yazdığın notları F Hep ayrılığı söyler Dm E Hep bi kaçış satırları Am Dm İstanbul benden büyük E Am Onla başa çıkamam F Dm Küçücük ellerimle E Am Seni geri alamam Dm E Sessiz tatsız çaresiz...
  4. Hangi dili konuşuyosun be kardeşim

Hangi dili konuşuyosun be kardeşim

Ayy sinir oluyorum yaa insanlar neden türkçe kelimeleri q w gibi harfler koyar ki ismini yazıcak refik yerine refiq diyo en çokta buna kızıyorum ya kardeşim senin adın refiq değil ki refiK bi de ben diceksin ya altı üstü bhen yazıyo nedir bu yeni bi dil mi çıkartıyosun türkçe neyinize yetmiyo :sinirli:
  5. kardeşim beni taklit ediyor

kardeşim beni taklit ediyor

arkadaşlar bıktım artık yeter ya bu kardeşimden çektiğim çile nedir. ne alırsam onu iştiyor, hangi elbisem varsa anneme aldıracağa kadar dil döküyor,hangi siteye üye olursam o siteye üye olmaya çalışıo(burayada gizli giriyorum) mesela simli kalemle bileğime yuvarlak içine yıldız çizdim(pentacle)o da hemen çizdi. artık yiyeceklerini bile bana göre yiyor içiyor. salep sevmiyorum diyo ben salep...

Sayfayı Paylaş