gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

yalın-ah be kardeşim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi
    Git patlat bu kafayı şimdi
    Bazen herkesten sıkıldığım oluyor
    Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur
    Kavgası tasası savaşı aşkı derdi
    Ah be kardeşim başın öne geldi
    Sonraya kaldın bundan kötüsü yok sonrayı sev
    Kaldır onu çıkarcı senden caymış şansını sev
    Vurdulu kırdılı kadın kapı duvarmış iyimi
    Bazen herkesten sıkıldığım oluyor
    Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur
    Kavgası tasası savaşı aşkı derdi

yalın-ah be kardeşim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Be Kedicik.

Ah Be Kedicik.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yurtseven Kardeşler - Ah Le Aney

Yurtseven Kardeşler - Ah Le Aney

{Bağ kapıda bineler {Çay önünde ineler {Parmağında kırk yamey {Beni nasıl seveler Ah le aney le aney Şalvarında kırk yamey Güzellerin içinde Kara gözlü yar benim [Nakarat] Ah le aney le aney Şalvarında kırk yamey Şu Sivas`ın içinde Kara kaşlı yar benim Erzincanın bağları Serin akar suları Ben yarime doyamadım Elma gibi yanakları
  3. Yalın - İstanbul Benden Büyük

Yalın - İstanbul Benden Büyük

Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle Okudum birer birer yazdığın notları Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu...
  4. Yalın -Ah be kardeşim

Yalın -Ah be kardeşim

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi Git patlat bu kafayı şimdi Git patlat bu kafayı şimdi Bazen herkesten sıkıldığım oluyor Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur Kavgası tasası savaşı aşkı derdi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Sonraya...

Sayfayı Paylaş