gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yararlı Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yararlı Sözler arıyorum ben mümkünse yeni ve etkili Yararlı Sözler olsun kızlar şimdiden sağolun :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yararlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yararlı Bakteriler

Yararlı Bakteriler

Bakteri ismini duydugunuzda akliniza nasil bir canli türü geliyor? Elbette birçogumuzun aklina bu isim duyuldugunda mikroplar, hastaliklar ve uzak durulmasi gerekilen küçük yaratiklar gelmektedir. Ancak bunun yaninda yine birçogumuz hergün mutfagimizi, banyomuzu sterilize etmek için ugrasirken yok ettigimiz milyonlarca bakteri türünün hayatimizdaki olmazsa olmaz dedirtecek faydali...
  2. Yararlı bilgiler

Yararlı bilgiler

Mutfak eşyalarının üzerindeki etiket izlerini yok etmek için, üzerlerine mobilya cilası serpip yumuşak bir bezle silin Fırınınıza sinmiş kötü yemek kokuları için; yemek yapmadan önce fırınınızın ortasına yarısı sirke yarısı su ile doldurulmuş bir tava koyun. Fırınınızı birkaç dakika için ısıtın daha sonra soğumaya bırakın. Gömlek yakalarındaki kirleri gidermek için, gömleği makineye atmadan...
  3. Pilates Yararlı

Pilates Yararlı

stimol kullananlar benim duruşum kesinlikle düzeldi, çok kilo vermedim ama toparladım diyebilirim belki biraz daha vakit ayırırsam kilo da veririm ;) yalnız, spor salonunda koşu yaparken değil de özellikle pilateste bütün kaslarımın çalıştığını hissettim. ilk 2 gün benim için cehennem azabıydı. Veznedar olduğum için tüm gün oturmak genç kızlık halerimi almış götürmüş. resmen hımbıllaşmışım...
  4. 2012 Yeni Yararlı Sözler

2012 Yeni Yararlı Sözler

2012 Yararlı Sözler kısa Yararlı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve yararlı sözler isteyen tüm misafilerimize yeni 2012 Yararlı Sözleri paylaşıyoruz :) Çocuklarla oyun oynadığında bırak onlar kazansın. Gülleri koklamaya zaman ayır. Yaşlan ama paslanma. Başka bir iş ayarlayıncaya kadar istifa etme. İnsanları banka hesaplarının büyüklüğüyle değil kalplerinin...
  5. Yararlı Faydalı Sözler

Yararlı Faydalı Sözler

Kısa Yararlı Sözler Yararlı Faydalı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve faydalı sözler isteyen tüm misafirler, bu yazımızda sizler için yararlı faydalı güzel sözleri paylaşıma açıyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. İnsanların başına ne geldiği değil,O durumda ne yaptıkları önemli. Ne kadar küçük dilimlersen dilimle,Her işin iki yüzü var. Olmak istediğim insan...

Sayfayı Paylaş