gebe
  1. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yardım edermisiniz?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında tavsan-cık tarafından paylaşıldı.

saçım kıvırcık ve ben bunu dalgalı istiyorum. napabilirim?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence kıvırcık saçlar şekillendirici kullanıldığında mükemmel havalı olurlar :D:D Şanslısın bu konuda diyorum :D:D Su dalgası fön yaptırabilirsin, ama kalıcı dalgalı olması için kuaförünle konuş derim. Yinede saçlarının doğallığını bozma, mazallah saçlarının sağlığı bozulabilir.

3. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herkes senin gibi düşünüyor. pekala şekillendirici neler olabilir? saçım kısa üstelik omuzun çok az aşağısında. çevremdeki herkesin saçlarıda ya dalgalı ya da düz. özeniyorum. saçlarımada bu yaşta o kadar çok zarar vermek istemiyorum :\

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asla saçlarının doğallığını bozma, çünkü dediğim gibi saçlar çok hassas olur, sağlığını kaybeder. Kozmetik reyonlarında ünlü markaların saç şekillendirici ürünleri var. Hem besliyor hemde kıvırıcık saç şekillerine uygun olanları oluyor. Kesinlikle al dene diyorum ve sık sık fön çektirme... :)

5. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dalgalı olur mu peki ? ya da şu düz saçlar olan şampuanları kullansam dalgalanır ?

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu konularıda pek bilmiyorum ama hep kıvırcık sacım olsun istemistim bence cok havalı herkeste yok cünkü :D dalga herkeste var tatlım

7. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim saçaım uzunken dalgalıydı bi anda kestirdim kıvırcık !

yardım edermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar bana yardım edermisiniz

Kızlar bana yardım edermisiniz

ben bir şirkette işe başladım amacım demo almak yani bir ürünümüz var aileleri arıyoruz ve bu ürünümüzü ailelere tanıtıyoruz eğer eve davet edilirsek bu demek demo aldık kızlar benim demo almam gerek 1 hafta deneme süresi var bana yardım edin ürünü satın alamnıza gerek yok sadece aile ortamında eş çokuk olacak konu komşu olmayacak ücretsiz bir tanıtım yapıyoruz evinizide ücretsiz...
  2. bana yardım edermisiniz

bana yardım edermisiniz

adminlerim moda güncel bölümüne 2 defa tığ işi elbiseler adlı konu ekledim ama ikiside silindi sebebini öğrenebilirmiyim yasak bi konumu konu tekrarımı anlamadım yanii :S
  3. arkadaşlar yardım edermisiniz.....

arkadaşlar yardım edermisiniz.....

konu açtım fakat yanlış yerde oldu açtığım konuyu tamamen silmek yani tamamen kapatmak istiyorum fakat olmuyor nasıl yapabilirim lütfen s.o.s onu açmadan önce düşünecektin demeyin sakın...oldu bi hata:utan::utan:
  4. davetiye konusunda yardım edermisiniz...

davetiye konusunda yardım edermisiniz...

bu davetiyeye nerden ulaşabilirim bilgisi olan varmı?
  5. Melekler yardım edermisiniz..

Melekler yardım edermisiniz..

Az önce tahlil sonuçlarımda nucleus boyanması görülmüştür diye yazıyordu.Bunun ne deemek olduğunu bilen varmı.??

Sayfayı Paylaş