gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yardım ! Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen yardım edin, abim görmeden halletmeliyim bu sorunu, msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden olabilir ? Ne yaptım da böyle oldu :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Denetim Masansında Msnyi Onar de Yada bu sorun Çoklu Msn den Kaynaklanıyor olabilir.Çoklu Msn Varsa Sil Msn Tekrar Yükleyin sorun Düzelcekmi Yada İnternet Bağlantısından Olabilir

Yardım ! Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn e giremiyorum melekler yardım acilll

msn e giremiyorum melekler yardım acilll

selam melekler dün sabah pcmi açtğm da nete bağlanamadım internet explorer den giremeyince bende google chrome den girdim nete we bağlandım ama msn açmıyo neden olabilir lütfen yardım edin
  2. Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden

Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden

Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden ? Selam arkadaşlar benim Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden acaba?
  3. yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

Msn şifremi kırarlar diye ayarladığım gizli yanıtı unuttum ne yapacağım şimdi imdaatt:S:S Hemen değiştirmem lazım yardım edin :S
  4. Kendiliğinden olan düşüklerin nedenleri

Kendiliğinden olan düşüklerin nedenleri

düşük nedir,düşüğün nedenleri,düşüğün sebepleri, düşük olmasının nedenleri,bebek düşürmenin nedenleri,kendiliğinden düşüğün sebepleri hakkında bilgiler Fark edilen gebeliklerin %15’i düşükle sonuçlanır.Eğer adeti 1-2 gün geciken hastalara gebelik testi kanda bakılırsa oran %30’lara çıkabilir. Sadece kan testiyle yakalanan ve sanki 1-2 günlük basit bir adet gecikmesi gibi görünen düşüklere...
  5. Kendiliğinden düşük  neden olur?

Kendiliğinden düşük neden olur?

düşük nedir,düşük neden olur,evde düşük yapmak,düşüğün sebepleri,düşüğün nedenleri,düşüğün tedavisi,düşük hakkında bilgiler Kendiliğinden kürtaj da denilen düşük, cenin ya da bebeğin, daha rahim dışında yaşama şansı yokken aniden rahimden atılmasıdır. Gebeliğin ilk üç aylık döneminde görülen düşüklerden, erken düşük diye söz edilir. Bu çok sık rastlanan bir olaydır Erken düşükler...

Sayfayı Paylaş