gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaş Pasta Dekorları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaş Pasta Dekorları istiyorum sizden evde sık sık yaş pasta yapıyorum ama nasıl süsleyecem kararsız kalıyorum burdan bakmak istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaş Pasta Dekorları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jöleli çilekli yaş pasta...

Jöleli çilekli yaş pasta...

çilekli yaş pasta çilek jöleli pasta jöleli çilekli yaş pastalar 1/2 kg. çilek 1/2 paket hazır çilek Jölesi Islatma Şurubu İçin: 1/4 su bardağı şeker 2 çorba kaşığı meyve suyu Pandispanyası için: 4 yumurta 1/2 su bardağı şeker 1,5 su bardağı un 1/2 paket vanilya 1 çay kaşığı limon kabuğu rendesi Pandispanyanın Yapılışı: Una vanilya katıp eleyiniz. Kek kalıbını yağlayıp yağlı...
  2. Böğürtlenli yaş pasta

Böğürtlenli yaş pasta

pasta süsleme teknikleri yas pasta suslemesi böğürtlenli yaş yaş süsleme teknikleri çeşitleri pandispanya için 4 yumurta 1çb sıvıyağ 1 sub. tozşeker 1çb. su yarımpaket çikolata sosu( dr otker) 2 paket kabartma tozu 2 sub un ara ve üst süslemesi için. 2 paket vanilya pasta kreması( dr otker) 1 paket meyveli sos ( dr otker) bir avuç şam fıstığı bir avuç damla çikolata pasta süsü böğürtlen...
  3. Yaş pasta resimleri

Yaş pasta resimleri

yaş pasta resimleri yaş pasta resmi çeşitleri modelleri resımlerı Sakın ağzınız sulanmasın kızlar desemde benim resimleri yüklerken bile valla özellikle çikolotalı pastaları gördükçe içim eridi:D Çeşit çeşit yaş pastalar offf harika görünüyorlar Çocuklar için çok şirin yaş pasta.Eminim çocuklar bu pastaya bayılacaklardır Bu pastaya bir anlam veremedim :D Özellikle göğüs kıllarına...
  4. Değişik Yaş Pasta Süslemeleri Dekorları

Değişik Yaş Pasta Süslemeleri Dekorları

Yaş Pasta süslemeleri değişik Yaş Pasta Dekorları Özellikle evde yaş pasta yapmayı seven Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, birbirinden şık değişik yaş pasta ve doğum günü pastası süslemeleri ve dekorlarıbu sayfamızda görücüye çıkıyor arkadaşlar.
  5. Çocuk Yaş Pasta resimleri

Çocuk Yaş Pasta resimleri

Çocuk Yaş Pastaları Çocuk Doğum Günü Pasta resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda, bir misafirimizin ricası üzerine, sizleride düşünerek, çocuık yaş pasta modellerini yani çocuk doğum günü pastası resimlerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş