gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yatmadan önce dua etmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yatmadan önce dua etmek Kızlar sizde yatmadan önce dsua ediyormusunuz ben dua etmeden yatamıyorumn.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Yatmadan önce ve her zaman dua etmek, maddi manevi insanı sıkıntılarından kurtarır. İç huzuru verir. Bu yüzdendir ki sadece isteklerimiz olduğunda değil, bize verilenlere başta olmak üzere şükretmek için dua etmeliyiz :) Yni çok güzel birşey yapıyorsunuz ve devam edin :)

Yatmadan önce dua etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinin Yatmadan Önce Yaptiklari

Kadinin Yatmadan Önce Yaptiklari

KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum, ben yatmaya gidiyorum” dedi. Ertesi gün ev halkı öğle yemeklerinde yemek üzere yanlarında götürmeleri için sandviçler yaptı. Mısır patlatma kabını temizledi, ertesi akşam yemek yapabilmek için buzluktan et çıkardı. Kahvaltıda yenen tahıllı besinlerin ne kadar kaldığına baktı, şeker kabını doldurdu,...
  2. dua etmek

dua etmek

Rüyada dua etmek, duasinin kabul olmasina, hidayet, rizik ve büyük adamlar yaninda övülmeye isarettir. Dua ettigini gören kimsenin, itaatkar olacagina isarettir. Rüyada edilen dua, uyanikliktaki ibadet yahut rüya sahibinin kilacagi nai mazdir. Rüyada dua, maksada kavusmaya ve çocuga isarettir. Eger dua siddetli istekle ve bagirarak olursa, musibetlere veyahut fitneler eger dua yüksek sesle...
  3. Yatmadan önce TV izleme

Yatmadan önce TV izleme

Yatmadan önce televizyon izlemeyin. Uzmanlar nedenini açıklıyor. Japonya’da yapılan bir araştırmaya göre; yatmadan önce bilgisayar ve televizyon karşısında fazla vakit geçirenler, bunu yapmayanlarla aynı uzunlukta uyusalar bile kendilerini daha yorgun ve daha az uyumuş hissediyor. Herkes kadar uyuyor ancak sabahları uykunuzu alamadığınızı düşünüyorsanız, sorun yatmadan önce yaptıklarınızdan...
  4. gece yatmadan önce hangi duaları okumalıyız

gece yatmadan önce hangi duaları okumalıyız

Kızıma gece yatmadan önce dua etmesi gerektiğini anlatıyorum ve onun şimdiden öğrenebileceği dualar konusunda yardımınıza ihtiyacım var hangi duaları öğretebilirim?
  5. Akşam Yatmadan Önce Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Akşam Yatmadan Önce Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

akşam cilt bakımı cilt bakımı cilt bakımı nasıl yapılır Sevgili melekler, ışıltılı ve sağlıklı bir cilt için bir önceki konumuzda sabahları cilt bakımı hakkında bilgiler vermiştik. Akşam yatmadan önce yapacağınız bakım da sabahkine benzer. Burada da önemli olan cildi iyice temizlemek ve uykuya hazırlamaktır. Özellikle makyajlıysanız yüzünüzü ve boynunuzu önce sabunla yıkayın, daha...

Sayfayı Paylaş