gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Kızılırmak Ağıdı

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kızılırmak ağıdı şu sılanın gülten yüzü yavuz bingöl kızılırmak ağıdı agıdı Şu sılanın gülten yüzü Yazın açar gül nergisi
    Kör olasın zalim felek
    Yarsız koydun gelin kızı

Oy dağlar sıra dağlar
    Eteğinde yarim ağlar

Nazlı nazlı gezemedik
    Bir araya gelemedik
    Felek aldı nazlı yari
    Doyasıya sevemedik

Söz-Müzik: Geleneksel

Yavuz Bingöl - Kızılırmak Ağıdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Gönül Çalamazsın

Yavuz Bingöl - Gönül Çalamazsın

gönül çalamazsan aşkın sazını ne perdeye dokun ne teli incit eğer çekemezsen gülün nazını ne dikene dokun canım ne gülü incit dinle ki bülbülü gelesin coşa karganın namesi gider mi hoşa meyvesiz ağacı sallama boşa ne yaprağını döken canım ne dalı incit aşık hüdai (sabri orak)
  2. Yavuz Bingöl - Gel Hele

Yavuz Bingöl - Gel Hele

hastaneyi yol eyledik bu sene seher yeli selam söyle yarime yavuz bingöl yavuz bingöl gelelede gülüm gelelede gülüm gelele gelele sözleri Seher Yeli Selâm Söyle Yarime, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Beni Kula Kul Eyledi Bu Sene, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Değme Kuşlar Konmaz İken Dalıma, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Gurbet Eli Yol Eyledik Bu Sene, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Hasretin Acısı...
  3. Yavuz Bingöl - Dağlar

Yavuz Bingöl - Dağlar

Senden ayrı aylar geçti yıl geçti Şu ömrüme dolu vurdu yaz geçti Dağlar ağlarım karalar bağlarım yarim için Dağlar ağlarım yarime gideyim yol ver geçim Bin yıl oldu hiç yüzünü görmedim Senden ayrı konuşmadım gülmedim Dağlar ağlarım karalar bağlarım yarim için Dağlar ağlarım yarime gideyim yol ver geçim Her seherde yollarını gözlerim İnan seni, seni ne çok özledim Dağlar ağlarım karalar...
  4. Yavuz Bingöl - Bedir

Yavuz Bingöl - Bedir

Ürünü Ürünü gelir dereden Benlerini saymadım kareden Sevdiğimi bana yazsa yareden Şen ol yaylam şen ol bedir geliyor Aşağıdan cıvıl cıvıl kuş gelir Armağanlar dolu gider boş gelir Sevda bilmeyene hayal düş gelir Şen ol yaylam şen ol bedir geliyor
  5. Yavuz Bingöl - Aydost

Yavuz Bingöl - Aydost

Aydooooooooooooooooooooost.. Canım heyyy kalktı göç eyledi avşar elleri hey kalktı göç eylediii avşar elleri ağır ağır giden elleri bizimdir arap atlar yakın eder ırağı arap atlar yakın eder ırağı yüce dağ başından aşan yollar bizimdir.. yollar bizimdir yollar bizimdir yollar bizimdir aydoooooooooooooooost... canım heyy dadaloğlum bir gün kavga kurulur hey hey.. dadaloğlum bir gün kavga...

Sayfayı Paylaş