YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

aa hayal benidemi ekledin
çok güzel
ben daha iki gündür diyet yapıyorum belki artar diye eksiltmeye cesaret etmemiştim ama iyi olmuşş

(3.gün)

kayvaltı;
1dilim k.ekmeği, 1 parça beyaz peynir,domates,form çayı

ara;
3 tane kuru kayısı

öğle;
1 tabak yoğurtlu makarna

ara;
1dilim pudingli bisküvi pastası,yarım cevizli çörek

akşam;
1.5 dilim k.ekmeği, tavuk,salata

ara ;
yarım bardak kola,biraz fıstık

NOT;2,5lt su içtim
35 dk, spor (plates):tik:

Ben hergun düzenli şekilde giriyorum fakat liste hazırlayamıyoru cunku düzenli bir listem yok...
Buarada meleklerim ben net 67 kg oldum :D 2 gundur tartılıyorum ve hep aynı deemekki kalıcılasmıs kilom :D Çok mutluyumm... Dişciye yuruyerek gidip geldigim için spor yerine geçti ve faydasını bu sekilde goruyorum..

meleklerim ben en cok ekmeği bıraktıgım için veriyorum... ekmek buyuk farklar yaratıyor...
çevremdekilerde.... kilo vermissin diyorlarr.. yani gözle gorulur bir değişimde var bende... ee yaz geliyorr kilolardan kurtulmamız gerek:D

Canım kısmaaa... :D saat baya geç oldu o yuzden kimsecikler yok... Yarın sabah gorusmek üzere inşallah... Hersey gonlunce olsun melek.... bu kilolar gidecek baska cağre yokk.. Lamiiya buaraada merak ediyorum yaş kac ?

eh yani sonunda :dil:
diyeti bırakıyosunuz sanıyorum napıyım bak hercai de bırakmadım diyo ama bi selam bile vermiyo burası kalabalıkken keyifli oluyo :tik:
listen olmasada neler yaptın yazmanızı istiyorum giden kiloların için tebrik ediyorum bende 1.5 kilo eksildim ama listeye almak ta kararsızdım çünki çok çabuk gitti tekrar çıkar diye korkuyorum
ayrıca yaşım 29

:D 29 yaş.. güzel bir yaş olsa gerek... :D ay ben 29 olmaya korkuyorum amaaaa.... :D
ben diyetimi bozmamaya kararlıyım yanii.. arada bir kaçamak yapıyorum ama tamamen asla kendimi bırakmıyorum... buarada kusuma arkadas aldım... amaa anlasamıyorlarrr suan... bugun ilk aksamları ve bnim kusum kafeste istemiyor onu car car bagırıyorr... :D

a0146wk.gif
a0187gm.gif
a0268wa.gif
f0455be.gif
h0385nr.gif
h0543ic.gif
l0504hq.gif

Ev işide yapmak bir nevi spor yapmak sayılır :D demi arkadaslar :D

Geri