Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında elçin&su tarafından paylaşıldı.

1. susma sustukça sıra sana gelecek :puhas:

burçemm bunu beğendi.
  2. burçemm

burçemm Hamiş Melek

benimm koçişş her ayy gözleriminn içine bakıyor melomm o mutluu haberii vereyimm diee ama bende veremiyomm :)

3. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Ayy çok hoşsun burçam yaaaaaa güldürdün beni valla hahaha
    Bende ilk kez vericem sağlık ocağında bakalım.. belkide öyledir bilmiyorum ki, ama normalde hastanede verince aynı gün öğleden sonra belli oluyor..

Onuncuya ben alırım gel uyuzum hahaha
    Yeni başladı ya canım kan tahlilleri sağlık ocaklarında da..

Sende dua et canım inş hamişizdir, ama değilsekte üzülmek yok tamam mı .. :D

TUNAA bunu beğendi.
  4. lale bana diyorsun sen dilini yutuyorsun :puhas: akşama gveçte et yapacağım :puhas:

5. melodi_cn

melodi_cn Yeni Üye

biz bırlıkte vercegız annem merak etme :I) aynı anda hamıle kalsak keskem ah keskem keskem hamıle kalsak keskem hahaha

TUNAA ve burçemm bunu beğendi.
  6. benimle aynı anda hamile kalmak isteyen yok galiba ,e biliyorlar başlarına dert alacaklarını ne etsinler :puhas:

burçemm bunu beğendi.
  7. melodi_cn

melodi_cn Yeni Üye

ne pişirecem yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

8. melodi_cn

melodi_cn Yeni Üye

delisin kızım sen yaa :D

9. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

İnternetten alamıyor musun, belli olmuştur sonuçların yaaa.. randevu falan alınıyor ya hastaneler için, orda labratuvar sonuçları da var oraya bak alırsın ordan, bak heyecanlandım şimdi hadi aç bak yaaaaaaaaaaa..

10. melodi_cn

melodi_cn Yeni Üye

11. burçemm

burçemm Hamiş Melek

canımm senn bu ayy inşş verirsinnn müjdeyii koçişinee artıkkk bendee eylüll gb veririmmmmm:)allahınn izniyleeeee off melomm yaaa şu kistt belası olmazsa içimm daha rahatt edecekk bakalımm temmuzda test yaptirmam gerekk bakalımmm ses varmı kistten:)

TUNAA bunu beğendi.
  12. evet bence de :puhas:

13. sarıgelin

sarıgelin Yeni Üye

burçemim yok kız valla bi sorun msn de bi arkadaşal konuşuodukta ondan size bakamadım şimdi geldim kuzum yarın için çok heyecanlıyım işteee bakalım :))) yarın lalezarda test yaptırcak sanırım onun içinde çook heyecanlıyım.. bu arada bebişe rest çekmişsinnn valla yazdığına çok güldüm ama biliyorumki sen artık kimbilir ne kadar yoruldun cnmm bencede kafanı dinle bi belki bi bakarsın ummadığın anda geliveriri bebiş :)))

TUNAA ve burçemm bunu beğendi.
  14. melodi_cn

melodi_cn Yeni Üye

TUNAA bunu beğendi.
  15. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Bağlantım yaa uyuzum yazıyom yazıyom kaydetmiyo sinir oluyorum...

Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bebek sahibi olmak isteyenlere gerekli tavsiyeler!!!

çocuk sahibi olmak için dua yumurtlamaya yardımcı bitkiler bebek isteyenler için dua bebek sahibi olmak cocuk icin dualar Eşinizle karar verdiniz ve bir çocuğunuz olsun istiyorsunuz.Peki sağlıklı bir biçimde hamile kalabilmek için önemli bir takım hususları bilmeniz gerekmiyor mu? İşte sağlıklı bir biçimde hamile kalabilmeniz için önemli tavsiyeler: Kadının hamile kalmak için en verimli...
  2. 2010'da bebek sahibi olmak isteyenler

bebek isteyenler için dua bebek isteyenlerin duası resimleri sahibi olmak isteyenler Valla ilk talep benden. oluncada buraya yazarım.. Anne baba adayı hazır. Kız olursa Çağıl , erkek olursa çağrıbey koyacağım adını...
  3. bebek sahibi olmak istiyorum

merhaba bende bebek sahibi olmak istiyorum 2 aydır şuan regl dönemimdeyim kanamam var ama sırtımda ve kasıklarımda sancıda var hiç böyle olmazdı.çok merak ediyorum yardımmmmm
  4. Evlat Sahibi Olmak İsteyenler Hangi Duayı Okumalı?

bu konu bebek sahibi olmak isteyenlerin okuması gereken dua bilgilerine yer vermektedir. Yüce Allah'ın gücü ve kudreti her şeye kadirdir. O istedikten sonra o şey derhal olur. Yer gök dua üzerinedir. Sizin temiz bir kalple ve içtenlikle edeceğiniz hayırlı dualırınızı Allah boş çevirmez. Eğer evlat sahibi olmak istiyorsanız okunmasında büyük sevap olan duayı sizlerle paylaşıyorum. Dualar da...
  5. 2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

melekler hadi bakalım yeni yıla hazırlanalım...yeni melekler gelsin dünyaya...cennet koklayalım biz de...

Sayfayı Paylaş