Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kizlar yeni topiginiz hayirli ugurlu olsun.Yazilarin hepsini okuyamadim ama sanirim mercimek sevdalilari topiginden tanidigim kizlarin cogu artik burada.Allah hepinize topigin ismine yakisir bir sekilde bu yil icerisinde hayirli birer hamilelik nasib etsin insallah.Bende beklemenin ne kadar zor oldugunu bilenlerdenim.Sakin hic bir zaman ümidinizi kaybetmeyin.Vakti zamani gelince öyle güzel sürprizler yasanabiliyor ki,buna bizzat sahit oldum ben...

herkese mrb kızlarr nasılsınızzz yesicimm ne olur üzülmee ve canımm biras daha beklee. fatmacımm suann benimm memleketimde ki havayı soluyorsunn keşke seninn yerinde olsaydimm canımm bence bi testt yaptır derimmm unicacımm seni seviyoruz burda herkes birbirini .çok seviyoo buna eminn ollll

Kizlar yeni topiginiz hayirli ugurlu olsun.Yazilarin hepsini okuyamadim ama sanirim mercimek sevdalilari topiginden tanidigim kizlarin cogu artik burada.Allah hepinize topigin ismine yakisir bir sekilde bu yil icerisinde hayirli birer hamilelik nasib etsin insallah.Bende beklemenin ne kadar zor oldugunu bilenlerdenim.Sakin hic bir zaman ümidinizi kaybetmeyin.Vakti zamani gelince öyle güzel sürprizler yasanabiliyor ki,buna bizzat sahit oldum ben...

ne kadar güzel yazmışsın.sende beklemiş we sonunda meleğin tutunmuş sana sanırım.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah...

Geri