Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hurishim bişe sorucam yaaa bu bebek haftasını gösteren olayı nasl ayarlıyonz?? sarı gelinimde de var ama ben bulamadm bana bi anlatsan hayrına valla çok sevindirik olurum:)

slm herkeze ii olmanıza sevindim kızlar bende şu operasyonu atlatıp meleğime bir kavuşsam daha mutlu olucam bakalım nasip allah yar ve yardımcımız olsun hakkımızda hayrlısı olsun bebeği olmayanları fazla bekletmesin inş hepimiz kavuşalım meleklerimize

slm herkeze ii olmanıza sevindim kızlar bende şu operasyonu atlatıp meleğime bir kavuşsam daha mutlu olucam bakalım nasip allah yar ve yardımcımız olsun hakkımızda hayrlısı olsun bebeği olmayanları fazla bekletmesin inş hepimiz kavuşalım meleklerimize
inşallah sağlıkla atlatır snra da kavuşursn meleğine şu 3 aylar yüzü suyu hürmetine cnm.Çok dua et bak maaşallah hamişlermz çoğalmş sende giriceksn meloşumda giricek çitosumda geveze de ve aklma gelmeyen birsürü kişi giricek bu listeye.Bizlerde dua ediyoruz MEVLAM büyük cnm

bu arada alinti yapmadan aklimda kalanlara yazmak istiyorum

Melodim ins hemen hamis kalirsin canim. ben anlamiyorum bun dr lari. nasil dr olmuslar. illa bi kac dr a gitmek mi lazim. tatilinde baya bi kosturmussun canim ama olsun kucuk melekler icin feda olsun yeter ki gelsinler.

uyuzum senin adina da ayri sevindim. ins en kisa zamanda hamis haberlerini aliriz ins.

yasemin bahar sinem abla ve diger bebek isteyen arkadaslar ins sizinde haberlerinizi aliriz birgun hayirlisi olsun her zmaan hakkimizda ins.

<br>inşallah sağlıkla atlatır snra da kavuşursn meleğine şu 3 aylar yüzü suyu hürmetine cnm.Çok dua et bak maaşallah hamişlermz çoğalmş sende giriceksn meloşumda giricek çitosumda geveze de ve aklma gelmeyen birsürü kişi giricek bu listeye.Bizlerde dua ediyoruz MEVLAM büyük cnm

Cnmmmmmmmmm cnmmm dua etmemmi bitanem ederim tabi.Anlatmştm ya bnmki yasakladı forumlara falan girmemi diye:)bide bilgisayar zarar veriyomş telefonla bile çok konuşturmuyo inan yapılan bi çalışma varmş fareler üzernde denenmiş 21 gün boyunca gebe farenin yanndan ayırmmşlar telefonu yavrusu sorunlu olmş falan bunları araştrnca bnmki bilg. tel. uzak anlıycağn:) iii gidiyo teyzesi 12'yi de devirdik hamd olsn ense kalınlığı 1.1 mm çıktı burun kemiği falan ölçldü test sonçları da haftaya alıncak inşallah.Yorgunlk baş dönmesi halsizlkde geçerse iiim RABBİME şükür.Ama şu zamana kadar baya bulandı midem yemek yiyemiyodum 3.ayı bitrdk ama inan hiç kilo almadım hala 49 kiloyum ama karnm çıktı ne hikmetse:):)öle işte bitanem bende durumlar

aslinda esin en dogrusunu yapiyor canim ama uzak da kalinmiyor valla yapabilene helal olsun yani :D
herseyin yolunda olmasina cok sevindim shekerim. hayirlisiyla hep boyle gitsin saglicakla da alalim kucagimiza yavrularimizi. kilo konusunda da merak etme ozellikle 5.-6. ayda kilo aldim ben onceleri cok almiyorsun. alirsin ins.

su cizelgeye gelince sitenin adi lilypie.com orda Maternity & Pregnancy kismina gir hangisinde yaparsan ama full size olani yap. bilgilerini gir Expected Due Date( bebisin beklenen dogum tarihi)
Last Menstrual Period ( en son adet tarihin)

eger bi not felan yazmak istersen alttaki kisimlari da doldurabiliyorsun ben bebgimiz ismini yazdim our baby is kismina.

sonra ilerleyince sticerin hazir oluyor asagida Code snippet: HTML, Used for some forums.diye bir yer var orda link yaziyor onu kopyala burdaki kisisel not ekleme kismina ekle canim.
burda kisisel not kismina eklemeyi biliyorsun zaten buraya eklersin canim

umarim anlatabilmisimdir :D sankim cok karisik oldu

hurishim yaa bnm 3.ayda karnmn belirginleşmesi normal mi yoksam bana mı öle geliyo??inan bel ağrılarm falan da başladı şimdiden..Maaşallah maaşallah gerçi bnmde isteğim bu büyüsn kocaman olsn istiyom deli miyim neyim :):) bu arada bilglern için saol tatlm deneyim bakim.

aslinda esin en dogrusunu yapiyor canim ama uzak da kalinmiyor valla yapabilene helal olsun yani :D
herseyin yolunda olmasina cok sevindim shekerim. hayirlisiyla hep boyle gitsin saglicakla da alalim kucagimiza yavrularimizi. kilo konusunda da merak etme ozellikle 5.-6. ayda kilo aldim ben onceleri cok almiyorsun. alirsin ins.

su cizelgeye gelince sitenin adi lilypie.com orda Maternity & Pregnancy kismina gir hangisinde yaparsan ama full size olani yap. bilgilerini gir Expected Due Date( bebisin beklenen dogum tarihi)
Last Menstrual Period ( en son adet tarihin)

eger bi not felan yazmak istersen alttaki kisimlari da doldurabiliyorsun ben bebgimiz ismini yazdim our baby is kismina.

sonra ilerleyince sticerin hazir oluyor asagida Code snippet: HTML, Used for some forums.diye bir yer var orda link yaziyor onu kopyala burdaki kisisel not ekleme kismina ekle canim.
burda kisisel not kismina eklemeyi biliyorsun zaten buraya eklersin canim

umarim anlatabilmisimdir :D sankim cok karisik oldu
hurishim diline sağlk şekerim bak emeğinn karşılığna nasl olmş??güzel anlattn cnm arkadaşm tekrar saol:):kiss

hurishim yaa bnm 3.ayda karnmn belirginleşmesi normal mi yoksam bana mı öle geliyo??inan bel ağrılarm falan da başladı şimdiden..Maaşallah maaşallah gerçi bnmde isteğim bu büyüsn kocaman olsn istiyom deli miyim neyim :):) bu arada bilglern için saol tatlm deneyim bakim.

shekerim benim de karnim erken belirginlesmisti. o kisiye gore degisiyor sanirim canim ya. bizde boyle. ama su bel agrisina gelince sen soyle 7. aya felan gel bel sirt agrilarini gor. :) inan artik devamli oturamiyorum bile. ins sen yasama da onu

Geri