Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

shekerim benim de karnim erken belirginlesmisti. o kisiye gore degisiyor sanirim canim ya. bizde boyle. ama su bel agrisina gelince sen soyle 7. aya felan gel bel sirt agrilarini gor. :) inan artik devamli oturamiyorum bile. ins sen yasama da onu
cnm valla anlamadm inan 1 haftada bile değişti.Bide yemek yiyim fazladan şişeyim varya şeimn bi hoşuna gidiyo anlatamam sana.Zaten pantolonlarımı giyemiyorum canımı acıtıyo elbise tayt falan giyiyorum artık.Ya öle bişe ki 2,3gün öncesinde bile böle değildi ama sanki gün gün değişiyo.İnan varya bazen göbeğimn çevresinde içerden öle bişeler batıyo ki anlatamam sana.Öncesinde alt karnmn orası batıyodu iğne gibi yer yer batma oluyodu şimdi göbeğimn oldğu kısımlar batıyo yer yer.Valla haklsn ilerledikçe bel sırt ağrısı daha artıyo RABBİM dayanma güc versn ama artık ağırlaştıkça normal..Ama ne olursa olsn annelk başka bişe RABBİM isteyen herkese nasip etsn

yok canim hic bir sorunum olmadi.sen yinede bir arastir,belkide degisik seyler ögrenirsin.Seni cok iyi anliyorum,inanirmisin normal dogumdan sonra beni o yataktan yarim saat sonra kaldiripta yatagima yürüyerek götürdüklerinde sevincten aglamistim,normal dogum gibisi yok,ins sende normal dogum yaparsin.Allah yardimcin olsun.
ay ne güzel yaa Allah bana da normal doğumu nasip etsn dicem ama doktorum direk sezeryan demşti yine de sorayım bir çünkü sezeryan acısı çok zor yaa:( sağol canım Allah razı olsun.

canım bu ay fazla çalışma olmadı. klomenide kullanamadım adetli gözükemedigim için.ama 1 saat önce adet oldum.valla bu kararsızdım bi olmak istiyıdum adet bi olmamak.anlayacagım bi beklentim yoktu bu ay için.24 olmam gerekiyodu ama bu gün oldum 2 gün öceden. nasip kısmet gelecek aya.bebisimbebisimbebisim
hayırlısı olsun canım inş önümüzdeki aya hamiş kalırsın. böyle düzensizlikler bebeğe hazırlık oluyor.

bis geldikkkk ohhh çok güzel haberler gördm içim açıldı çok mutlu oldum:)yaaa nerden başlaym hangi habere sevncimi anlataym şaşırdm.Öncelikle tuna dan başlaym kızımz geliyomş sanırım.Ben demiştm çok klilşe olucak tuna ama biliyosun senn oğlana hünkarım diyodum şimdikine de hatice sultan geliyo diyodum:) hayırlısı ALLAHTAn sağ salim gelsnlerde cinsiyet hiiiiiiiiiiiiiiiiiç önemli değil.RABBİM meleklerimizi korusun.Eveeeeeeet laloşum da hamiş olmş maaşallah subhanallah çok sevndm laloşum her ne kadar beni unutsa da ben hep dua ettim ona ve bütün isteyenlere.Çitosum da inşallah hayırlı haberle gelir tabii dileğim btün isteyenler için ama işte çitosum bunca zmanın sabrıyla duruyo maaşallah MEVLAM bekletmesn dah fazla.Laloşum valla çok mutlu oldm okuyunca heee böle acaip duygulardaydm yaa sen böle hamileyim yaznca..Rabbim tamamına erdrsn cnm bütün isteyenlere versn bekletmesn inşallah.Diğer hamişlerimizi de tebrik ediyorum RABBİM bizlere bağışlasn meleklerimizi.Esinim esinim kuzm maaşallah gelmş meleğin yeniden hamd olsun MEVLAMA.Çok şükürler olsn ki bekletmedi ve dilerim ALLAHTAN sonuna kadar sürer bir daha ne sen ne ben ne de bi başkası evladının acısyla sınanmaz.Çok sevndm esinim.Ya bu konya daki dr'lar hakknda konuşmşsnz kızlar suna hanıma ii demişsnz de ben kendi fikrmce hiiiiiiiiiiiiç beğenmedim beni ilk gidişimde çok üzdü ilk bebeğimde gitmiştim bana kalp atışını gösterdi ama kayıtlara kalp atışı görülmedi falan yazmş gördğü gösterdiği halde ve bize o kadar kötü konştu ki heveslenmeyin bu kadar üstne düşmeyin bilmem ne.Ya manevi tazminat davası açıcak kadar üzdü bizi.Şimdiki doktorum MEHMET BARDAKÇI ve çooooooooook memnunum ALLAH razı olsn..Demek doktorlar kişiye göre değişiyo..Neyse o kadına olan sinirimi de yazmadan geçmeym dedim..
canım benim hg çok özletiyon ama kendini:) ay yerim ben seni hatice sultan ha:)))))))))) sağol tşk ederim kızımla:))

Cnmmmmmmmmm cnmmm dua etmemmi bitanem ederim tabi.Anlatmştm ya bnmki yasakladı forumlara falan girmemi diye:)bide bilgisayar zarar veriyomş telefonla bile çok konuşturmuyo inan yapılan bi çalışma varmş fareler üzernde denenmiş 21 gün boyunca gebe farenin yanndan ayırmmşlar telefonu yavrusu sorunlu olmş falan bunları araştrnca bnmki bilg. tel. uzak anlıycağn:) iii gidiyo teyzesi 12'yi de devirdik hamd olsn ense kalınlığı 1.1 mm çıktı burun kemiği falan ölçldü test sonçları da haftaya alıncak inşallah.Yorgunlk baş dönmesi halsizlkde geçerse iiim RABBİME şükür.Ama şu zamana kadar baya bulandı midem yemek yiyemiyodum 3.ayı bitrdk ama inan hiç kilo almadım hala 49 kiloyum ama karnm çıktı ne hikmetse:):)öle işte bitanem bende durumlar
fıstık aslında haklı eşin bilg zararlı olabilir ama bizimki alışkanlık işte. oh maşallah büyüyorsunuz siz de bizim de ense kalınlığı 1.17 çıkmştı:) darısı cinsiyetine sağlıklı olsun yeter. hamişliğin tatlı telaşlarını yaşamışsın sen de bulantılar vs. hadi bakalım Allah tamamına erdrsn. kocaman öptüm sizi:)))

eveeett şimdi de geldik temmuz ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi 35 haftalık hamiş OĞLAN

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 29 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 26 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 25 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 24 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
21 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 20 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 19 haftalık hamiş OĞLAN

10.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 ???

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim
öğrt. 18 haftalık hamiş KIZ çok mutluyum)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
18 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce
öğrt. 16 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 15 haftalık hamiş

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 15 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 13 haftalık hamiş

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 12 haftalık hamiş

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 Memur
10 haftalık hamiş

21.beyonceee............................haziran hamişi
7 haftalık hamiş Tebrikler

22.esinerkan..............haziran hamişi
Düzce 24 Okul öncesi öğrt. 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler Büyük süpriz oldu:))

23.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 Üniv. öğrc. 6 haftalık hamiş Tebrikler

24.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

25.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21
6 haftalık hamişYeni hamişimiz tebrikler

26.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

27.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 Memur 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

28.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-unıca.....................................???
-sılam_nisa............................??? 22 haziran Türkçe öğrt.
-burçemm..............................??? Tekirdağ
-baharrrımmm.......................??? Ardahan Güzellik uzmanı
-mini garaböcük...................??? Gurbetçi Eskişehirli 26
-haziran13.............................??? İstanbul 35 Mühendis
-yesi.......................................??? 25
-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul
-best_dream.........................??? 15 temmuz
-sevde7.........................??? 21 temmuz

-fatma 2...............................23 temmuz
-çitos.....................................? Yozgat
-tektanemmm.......................25 temmuz
-hayal..................................26 temmuz Tokat 24 Türkçe öğrt.
-geveze.............................31 temmuz
-geweze.................31 temmuz Ankara 22 Üniv. öğrc.
-bebekyüzlüm.......................? Ankara Ev hanımı
-sinemtugra...........................31 temmuz
-darkangel80.......................?
-tuha..................................?
-uyuzmuyum_neyim.............10 ağustos Ankara 28 Memur
-ayşe arslan........................? Kayseri
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 Ev hanımı

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33
-aymelek...................? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin..................?
-melodi_cn................? İstanbul 25 Ev hanımı
-pirenses..................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 59 kişi olduk, herkesi bekleriz..

cnm valla anlamadm inan 1 haftada bile değişti.Bide yemek yiyim fazladan şişeyim varya şeimn bi hoşuna gidiyo anlatamam sana.Zaten pantolonlarımı giyemiyorum canımı acıtıyo elbise tayt falan giyiyorum artık.Ya öle bişe ki 2,3gün öncesinde bile böle değildi ama sanki gün gün değişiyo.İnan varya bazen göbeğimn çevresinde içerden öle bişeler batıyo ki anlatamam sana.Öncesinde alt karnmn orası batıyodu iğne gibi yer yer batma oluyodu şimdi göbeğimn oldğu kısımlar batıyo yer yer.Valla haklsn ilerledikçe bel sırt ağrısı daha artıyo RABBİM dayanma güc versn ama artık ağırlaştıkça normal..Ama ne olursa olsn annelk başka bişe RABBİM isteyen herkese nasip etsn

az kaldi hareketlerini de hissedersin yavas yavas. batmalarin cok normal rahmin bebegin icin her gecen gun buyuyor. ben arada kasilip kaliyordum rengim felan atiyormus arkadaslrim soyluyordu hemen iyimisin felan diyorlardi. sonra hareketler basliyor daha heyecanli onun pit pit edisi. benimki simdi icimde donuyor firildak misali :D pit pitlardan ziyade karnimda dalagalanmalar yapiyor yamuk yumuk oluyor karnim ama cok guzel bisey cok heyecanli bir yolculuk valla shekerim. yeri geliyor canini cok acitiyor ama sonra mutlu oluyorsun. ama su var zaman cok cabuk geciyor ben daha dun basladi hamilelgim diyordum simdi sana gecmiyor geliyor ama ozellikle cinsiyetini ogrendikten sonra baan cok cabuk gecti. hazirliklari alisverisleri felan derken baya bi dolu dolu yasadim. simdi de dogumu bekliyorum. her an gelebilir belli olmaz. bak senin de oyle olcak bir bakmissin kucaginda melegin. bu arada senin de kizin olcakmis gibi geliyor icimden hep ole geciyor. senin icine dogan ne anneler hissediyor bak. ilk icine dogan neyse genelde o cikiyor.

az kaldi hareketlerini de hissedersin yavas yavas. batmalarin cok normal rahmin bebegin icin her gecen gun buyuyor. ben arada kasilip kaliyordum rengim felan atiyormus arkadaslrim soyluyordu hemen iyimisin felan diyorlardi. sonra hareketler basliyor daha heyecanli onun pit pit edisi. benimki simdi icimde donuyor firildak misali :D pit pitlardan ziyade karnimda dalagalanmalar yapiyor yamuk yumuk oluyor karnim ama cok guzel bisey cok heyecanli bir yolculuk valla shekerim. yeri geliyor canini cok acitiyor ama sonra mutlu oluyorsun. ama su var zaman cok cabuk geciyor ben daha dun basladi hamilelgim diyordum simdi sana gecmiyor geliyor ama ozellikle cinsiyetini ogrendikten sonra baan cok cabuk gecti. hazirliklari alisverisleri felan derken baya bi dolu dolu yasadim. simdi de dogumu bekliyorum. her an gelebilir belli olmaz. bak senin de oyle olcak bir bakmissin kucaginda melegin. bu arada senin de kizin olcakmis gibi geliyor icimden hep ole geciyor. senin icine dogan ne anneler hissediyor bak. ilk icine dogan neyse genelde o cikiyor.

cnm valla zaman geçmiyo gibi geliyo dediğin gibi ama geçiyo işte bi şekilde.Yeter ki sağlıkla hayırla geçsin inşallah.Ya bu batmaları önce anlamamştm ama dr rahim büyüyo falan dedi.Şimdi göbeğimn çevresinde olunca anladm genişlediğini:)hareketlerini merak ediyorum zaten herkes farklı zamanlarda hissediyomş en erken 16.haftada sanırım hissediliyomş.14 ağustos doğum günüm bnmki ilk hareketini o zaman hissetirsede annecğine hediyesini verse valla en güzel hediye olur bana :)tatlm cinsiyet konusunda inan bişe diyemiyorum biliyosun ilk bebeğimi sürekli kızım diye seviyordm snra bebeğim gitti bnmde dilim yandı ne hamilelğmi hissettiğimi bildim ne cinsiyet hakknda bişe diyorum.Yani o olaydan snra hissedemiyorum MEVLAM ne verrse kabulüm boynm kıldan ince yeter ki sağlıklı eli ayağı düzgün imanlı bi bebek olsn diyorum.Alışveriş olayına gelnce onu da ALLAHIM izin verrse doğuma yakın yapıcam doğuma 1 ay kala falan başlarm MEVLAM izin verrse.Bakalm hayırlısı inşallah.Bu arada senn oğlann ismi ne olucak ben anlamam pek??

cnm valla zaman geçmiyo gibi geliyo dediğin gibi ama geçiyo işte bi şekilde.Yeter ki sağlıkla hayırla geçsin inşallah.Ya bu batmaları önce anlamamştm ama dr rahim büyüyo falan dedi.Şimdi göbeğimn çevresinde olunca anladm genişlediğini:)hareketlerini merak ediyorum zaten herkes farklı zamanlarda hissediyomş en erken 16.haftada sanırım hissediliyomş.14 ağustos doğum günüm bnmki ilk hareketini o zaman hissetirsede annecğine hediyesini verse valla en güzel hediye olur bana :)tatlm cinsiyet konusunda inan bişe diyemiyorum biliyosun ilk bebeğimi sürekli kızım diye seviyordm snra bebeğim gitti bnmde dilim yandı ne hamilelğmi hissettiğimi bildim ne cinsiyet hakknda bişe diyorum.Yani o olaydan snra hissedemiyorum MEVLAM ne verrse kabulüm boynm kıldan ince yeter ki sağlıklı eli ayağı düzgün imanlı bi bebek olsn diyorum.Alışveriş olayına gelnce onu da ALLAHIM izin verrse doğuma yakın yapıcam doğuma 1 ay kala falan başlarm MEVLAM izin verrse.Bakalm hayırlısı inşallah.Bu arada senn oğlann ismi ne olucak ben anlamam pek??

hayirlisi olsun shekerim aynen saglikli olsunlar hayirli evlat olsunlar da kiz oglan farketmiyor. ismimiz Mahmut Suraka olcak ins. Suraka yi herkez cok merak ediyor ben de acin internettten okuyun diyorum kimmis ogrenin :p saka bi yana sormadan soyleyeyim bir sahabe ismi. esimin cok sevdigi bir isim bende alistim ilk zaman garipsedim baya ama alisiyor insan. esimi tanidim taniyali birgun oglum olursa adini suraka koycam derdi. ismimizi babamiz koydu yani :D

Geri