Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

melodi hadi hayırlısı inş. gebesindir ama dediğim gibi ben de de 3-4 gün arka arkaya pozitif çıktı ama gebe değildim ..bazen testler bozuk olabiliyor ya da bazen hormonal sebeplerden ötürü de pozitif çıkabiliyormuş ..bilmiyorum artık inş. seninki hamileliktendr .. :d040:

melodi hadi hayırlısı inş. gebesindir ama dediğim gibi ben de de 3-4 gün arka arkaya pozitif çıktı ama gebe değildim ..bazen testler bozuk olabiliyor ya da bazen hormonal sebeplerden ötürü de pozitif çıkabiliyormuş ..bilmiyorum artık inş. seninki hamileliktendr .. :d040:
hayırlısı cnm 3 tane yaptım 3 de pozıtıf cıktı kop koyu bakalım varsa saten her sekılde cıkatr beklemedeyım yanı

29. beha tgc baktırdım 347.4 31de ise 431 çıktı 2ye katlamadı benım durumumda olan varmı veya bılgısı olan bu ıkıncı ılkı kımyasal oldu yıne olacak dıye cok korkuyorum ne olur yardım edın,

sinem hadi hayırlısı önce senin güzel haberini alalım sonra da benim hahaha

git bi test yap sinem
günaydınlar herkese ,bu mübarek ayın tüm bebek isteyenlere müjdeli haberler vermesi dileğiyle .
insallah canim 3-4 gündür ha adet oldum ha olucam derken daha hala olmadi,ama belim gercekten cok agriyor,kasiklarimin agrisi bacaklarima vuruyor,yarina kadar olmazsa test yapicamm herseyin hayirlisi :(

kızlar ınternette bı doktorum var konustugum ona dun sordum ovulasyon testınde gebelık cıkar mı dıye adetıme bugun 2 gun kaldı belırtılerı anlatım tam heveslenmek ıstemıyom aslında ....ıdrar rengı oldugundan sarı yarım saat 1 saat bı tuvalete gıdıyorum afedersınız kabızlık sorunu yasıyorum ve kasıklarda batma bel agrısı fazla mıde bulantım falan yok ama cok halsız dusuyorum 2 gun sonra test yapcam eger adet olmassam
insallah gelmistir bebegin canim.bu belirtiler aynen bendede var hatta sabah idrar rengi nerdeyse turuncu renkteydi sasirdim,bide tuhaf bi koku var ilk defa basima geldi.yarina kadar bekliycem bakalim bebisim

29. beha tgc baktırdım 347.4 31de ise 431 çıktı 2ye katlamadı benım durumumda olan varmı veya bılgısı olan bu ıkıncı ılkı kımyasal oldu yıne olacak dıye cok korkuyorum ne olur yardım edın

Geri