Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

anam tunammmmm hıc dıkkat etmedım daha ogrenmedın sandım kızın mı oluyor oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy massalah yaaaa massalah
eveeet güzelim sağolasın:) zaten öğrenmezsem çatlardım:) bakalım doktor amcası öyle dedi ama ayın 11inde ayrıntılı ult var ben de o gün görmek istiyorum iyice:)

teşekkür ederim canımcım sen daha tatlısın maviş gözlüm benimmm :)) inşallah dediğin gibi içlerinide doldurtmak nasip etsin hepimiz için o giysileri canım bi ara aldıklarımın fotolarını çekip yollarım kız anasıyız ikimizde nede olsa paylaşımda bulunuruzz :)))) benmmde ananesi neler neler almış kızıma ilk torunları ya baya heves etttiler :)) inşallah sağlıkla doğduğu günü görürüz cnm
ay güzelim benim tşk ederim hamişlik her kadına yakışıyor aslında. tabi ki paylaşımlar yaparız canım:) ilk torunlar şanslı oluyor zaten tuna da benim öyleydi ama bu kız olunca daha farklı bir heyecan:) aminn yarıladık çok şükür Allah hepimizin tamamına erdrsin.

hayırlı ramazlar kızlar alllahım bu ay yuzu suyu hurmetıne bol hamıslı gunlerımız olur ınsallh

kızlar ınternette bı doktorum var konustugum ona dun sordum ovulasyon testınde gebelık cıkar mı dıye adetıme bugun 2 gun kaldı belırtılerı anlatım tam heveslenmek ıstemıyom aslında ....ıdrar rengı oldugundan sarı yarım saat 1 saat bı tuvalete gıdıyorum afedersınız kabızlık sorunu yasıyorum ve kasıklarda batma bel agrısı fazla mıde bulantım falan yok ama cok halsız dusuyorum 2 gun sonra test yapcam eger adet olmassam
sana da hayırlı ramazanlar canım, inş senin de bebeğin gelmştir de o hamişlerin içinde sen de olursun:)

29. beha tgc baktırdım 347.4 31de ise 431 çıktı 2ye katlamadı benım durumumda olan varmı veya bılgısı olan bu ıkıncı ılkı kımyasal oldu yıne olacak dıye cok korkuyorum ne olur yardım edın,

insallah canim 3-4 gündür ha adet oldum ha olucam derken daha hala olmadi,ama belim gercekten cok agriyor,kasiklarimin agrisi bacaklarima vuruyor,yarina kadar olmazsa test yapicamm herseyin hayirlisi :(

hadi bakalım kızlar hayırlısıyla inş bebekleriniz gelmştir güzel haberler verin bize:)

eveeet güzelim sağolasın:) zaten öğrenmezsem çatlardım:) bakalım doktor amcası öyle dedi ama ayın 11inde ayrıntılı ult var ben de o gün görmek istiyorum iyice:)

ay güzelim benim tşk ederim hamişlik her kadına yakışıyor aslında. tabi ki paylaşımlar yaparız canım:) ilk torunlar şanslı oluyor zaten tuna da benim öyleydi ama bu kız olunca daha farklı bir heyecan:) aminn yarıladık çok şükür Allah hepimizin tamamına erdrsin.

sana da hayırlı ramazanlar canım, inş senin de bebeğin gelmştir de o hamişlerin içinde sen de olursun:)

hadi bakalım kızlar hayırlısıyla inş bebekleriniz gelmştir güzel haberler verin bize:)

benım degerım 2 kat artmıyor emın değılım guzel haber konusunda

inşallah cnm inşşalah :)

29. beha tgc baktırdım 347.4 31de ise 431 çıktı 2ye katlamadı benım durumumda olan varmı veya bılgısı olan bu ıkıncı ılkı kımyasal oldu yıne olacak dıye cok korkuyorum ne olur yardım edın
valla değere göre hamişsin canım, ikiye katlama olayını ben de tam bilmiyorum inş sağlıklıdır bebeğin doktoruna danış bakalım ne diyecek? korkma inş herşey yolundadır.

Geri