Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar son gittiğimde dr şeker yükleme testi yapıcaz dedi, ama o gün bebeğimi gördüğüm için heyecandan sormayı unuttum, aç karnına mı gitmek gerek, nasıl oluyor detayları yazabilir misiniz ?
aç gidiliyor canım önce kan alıyorlar sonra şekerli su içip 1 saat aç susuz bekliyorsun yine kanını veriyosun. hayırlısı olsun...

LaViNYaM;744412Tunacım hamişlik çok yakışmış canımm Allah bana ve tüm isteyenlerede nasip etsin inşallah dua et canım hamişlerin duası kabul olurmuş[/QUOTE' Alıntı:
çok tşk ederim canım:) inş Allah senin ve tüm isteyenlerin de meleklerini yakında gönderir.

merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza, 19+6 olduk biz ama hala öğrenemedik cinsiyetini :)
hg aramıza canım, bebeğin göstermiyorsa büyük ihtimalle kızdır. benimki 17 ve 21'de azıcık gösterdi sonra bir kapadı bacakları taa 33. haftada öğrendik:) istersen hamişler listesine seni de ekleyebilirim.

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi
OĞLAN
Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................şubat hamişi
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel............şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................mart hamişi
39 haftalık hamiş KIZ

7.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 38 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 37 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 36 haftalık hamiş OĞLAN

10.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 35 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

11.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 35 haftalık hamiş OĞLAN

12.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 33 haftalık hamiş OĞLAN

13.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 32 haftalık hamiş KIZ

14.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 32 haftalık hamiş OĞLAN

15.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 30 haftalık hamiş OĞLAN

16.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 29 haftalık hamiş OĞLAN

17.bembeyaz.............mayıs hamişi
son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 27 haftalık hamiş OĞLAN

18.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 27 haftalık hamiş OĞLAN

19.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 25 haftalık hamiş

20.beyonceee............................haziran hamişi
24 haftalık hamiş

21.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 24 haftalık hamiş OĞLAN

22.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 23 haftalık hamiş

23.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 22 haftalık hamiş OĞLAN

24.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 22 haftalık hamiş KIZ

25.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 22 haftalık hamiş OĞLAN ???

26.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 20 haftalık hamiş OĞLAN

27.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 20 haftalık hamiş OĞLAN

28.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 19 haftalık hamiş

29.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 18 haftalık hamiş
OĞLAN

30.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 17 haftalık hamiş

31.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 16 haftalık hamiş

32.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 14 haftalık hamiş

33.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 14 haftalık hamiş

34.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 13 haftalık hamiş

35.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
12 haftalık hamiş

36.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 9 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

37.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-CanAy......................??? 24 ekim
-burçemm...................??? 25 ekim Tekirdağ

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-massal.......................??? 30 ekim
-mini garaböcük..............??? 1 kasım Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-dilber yavuz.................??? 5 kasım Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-defne defne.................??? 10 kasım 27 yaş Satış danışmanı
-hale77...................??? 11 kasım

-fatma 2
.................17 kasım
-lovely......................19 kasım Samsun (dilber'in kardeşi:))
-sılam_nisa....................20 kasım Türkçe öğrt.
-beklenenbebiş................21 kasım 20 yaş
-bebekyüzlüm...............2 aralık Ankara Ev hanımı
-sedenim...................8 aralık
-şimall..........................?Konya

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................? 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Son düzenleme:
sılam rabbim inşallahh çabalarınızın karşılığını biran önce verir ve bebeğine kavuşursun tatlım
inşallah gevezem inşallah burada bebeklerimizin gelişimlerini doğum heyecanını yaşarız canım :kiss:

Sılam nisa şu incirin faydasına ben çok inanıyorum. Ben eşime yedirmemiştim ama kendim 2 ay düzenli yedim. Denemekte fayda olduğunu düşünüyorum. Bu arada sonuçlar çok güzel. Ben inanıyorum bebişin süpriz yapacak en kısa zamanda gelecek..
bembeyaz bende incire çok güveniyorum canım bende de etkili olmuştu ve fazla yumurtam oluşmuştu bu sayede şimdi eşimde deneyeceğiz çok etkiliymiş bakalım vesile olur inşallah ve sürprizimiz gelir dediğin gibi :kiss:

Günaydın melekler mekanı.. ;))) Çok ösledim sizlerii ... bebek olunca hayat biraz duruyormus onu anladım... suan uyudugu için azcık girme fırsatım oldu.... Herkese hayırlı cumalar hersey gonlunuzce olsun ♥
oyyyy taze annemiz hoş geldin canım maaşallah süphanallah ömrü uzun ve bereketli olsun bebişinin :kiss: Allaha emanet olun :nazar:
herkese hayırlı cumalar... iyi biraz topik hareketlenmiş bari:)

önce sılacığım Allah emeklerinizin karşılığını boşa çıkartmasın, inş kısa zamanda gelir meleğin:)
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh tunacım inşallahhhhhhh bakalım ne zaman gelecek meleğim :bebeğim: Allahım siz hamişlere sağlıklı doğum nasip etsin,bir avazda kurtulun inşallah; biz bebek bekleyenlere de kısa zamanda bebeklerinin müjdesini vermeyi nasip etsin inşallah :kiss:

Kızlar son gittiğimde dr şeker yükleme testi yapıcaz dedi, ama o gün bebeğimi gördüğüm için heyecandan sormayı unuttum, aç karnına mı gitmek gerek, nasıl oluyor detayları yazabilir misiniz ?
oyyy kuzucuğumuz naz mı yaparmış bak lalezar nazlı bir kız geliyor bence :D Allahım sağlıkla büyütsün inşallah döbüşündeki meleğini :nazar:
gamzeciğim face den öğrenmedim canım sheker shey yazmıştı ondan öğrendim:)evet canım bugün günüm olmam inşallah,aminnnn...defne nin de dün dü oda olmaz inşallahh hamilelik patlaması yaşanır melekler mekanında inşallah:)
inşallahhhhhhhhhhhh güzel haberler ver canım :)
merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza, 19+6 olduk biz ama hala öğrenemedik cinsiyetini :)
​hoş geldin canım :)

mavi kedi cnm merh saol cnm cok ıyıyız 19 haftanın ıcındeyız nasıp olursa sende bayagı buyutmussun oyy allhım esırgesın sızlerı cnm benım :)
nihancım hg cnm aramıza bende 19 haftalık hamıleyım ve mınık bı oglum olcak ınsallh sende hayırlısıyla ogrenırsın cnm cınsıyetını :)
sılam tatlım ıns esın ılacların fazydasını gorup bı ran once hamıs olursun bıtanem :) allhım yardımcın olsun

Günaydın Melekler Mekanı... Yeni bir anne olaraktan; sizlere tavsiyem hamileliğih her anının tadını çıkartın... ♥ Gerçekten çok güzel günler o günler.... Bebeğimizi özlüyoruz; ama inanınki hamilelik kadar güzel bir süreç yok.. Rabbim herkese bu güzel duyguları yasatsın.. ve herkese hayırlı dogumlar nasip etsin.. benim yaşadıklarımı ALLahım kimseye yaşatmasın... Tekrar gğnaydın ve hersey gönlünüzce olsun melişler...

Geri