Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

a.özlem ve gece kuşu kızlar hayırlısı olsun zaten sizden başka liste için haber veren yok:( inş bu son ekleyişim olur önümüzdeki ay hamiş listesine yazarım:)

yağmurum
kıyamam yaa zor tabi ben de başlasam mı diye düşünüyorum ama annemle kayınvalidem rahatsız bakıcı tutmak gerek kararsızım. allah kolaylık versn canım.

huzursokağı kuzumun herşeyi ağzına götürmesi çok normal inş dişlerini kolayca çıkarır. face linkini veriyorum inş gel bekleriz. yeni gören arkadaşlar için orda da melekler mekanı grubumuz var face hesabı olanları bekleriz önce bana buradan yazıp ordan da kim olduklarını söylerlerse veya msj atarlarsa daha kolay olur.
https://www.facebook.com/#!/groups/mmface/

inşşş canım bizde birdahaki aylarda özlemle beraber oradan sildiririz adımızı allahın iziniylee :hamile:
tşkr ederim, allah razı olsun canım.

günaydın kızlar, inanın ki o kadar moralim bozuk ki, bebeğim beni emmek istemiyor iki gündür, meme ağzına değince ağlıyor, biberonla veriyorum artık . Dün gece nasıl olduysa bi kere aldı emmek için, o kadar sevindim düzeldi heralde diye, Sabah yine ağladı. Kendimi suçluyorum işe başlayınca beni unuttu diye, ama ne yapayım mecburum,parasız pulsuz da olmuyor,bende bilirdim izni uzatmayı ama olmuyo işte. Zaten çok özlüyorum akşama kadar, birde böyle olunca iyice psikolojim alt üst oldu.

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi (günü doldu) OĞLAN

2.denizzzz...................eylül hamişi
34 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 34 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 20 haftalık hamiş CİNSİYET?

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 17 haftalık hamiş İKİZ

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği)
Ankara 15 haftalık hamiş

7.esmerim53..................ocak hamişi
15 haftalık hamiş

8.özlem gök..................mart hamişi
5 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)

9.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu.............18 nisan ???

-a.özlem
.....................
27 nisan
Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)
-ayşegül&ramo................4 mayıs İzmir 22 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

cnm karısıtrdın ben a.özlem bana 27 nisan yazacaktın özlem gök fazla ugramıo
2 özlem olunca karışmış canım düzelttim:)

inşşş canım bizde birdahaki aylarda özlemle beraber oradan sildiririz adımızı allahın iziniylee :hamile:
tşkr ederim, allah razı olsun canım.
innnşş canım innşş ne demek severek yapıyorum:)

Tunacim bizim 13 haftamiz bitti 14.haftamizdayiz degistirirsen sevinirim
tamam canım düzelttim ben genelde hafta sonları listeyi yeniliyorum ama bayadır bakamadım bu h.sonu gelmeden yenisini yaptım bile:)

günaydın kızlar, inanın ki o kadar moralim bozuk ki, bebeğim beni emmek istemiyor iki gündür, meme ağzına değince ağlıyor, biberonla veriyorum artık . Dün gece nasıl olduysa bi kere aldı emmek için, o kadar sevindim düzeldi heralde diye, Sabah yine ağladı. Kendimi suçluyorum işe başlayınca beni unuttu diye, ama ne yapayım mecburum,parasız pulsuz da olmuyor,bende bilirdim izni uzatmayı ama olmuyo işte. Zaten çok özlüyorum akşama kadar, birde böyle olunca iyice psikolojim alt üst oldu.
ay canım kıyamam çalışınca zor tabi ama pes etme emzirmeye çalış biberona alışırsa istemeyebilir ama iş dönüşü mutlaka yine dene. suçlama kendini inş emer annesi allah yardımcın olsun. bu arada maşallah pek tatlı allah ömür versn.

özlem gök hamile cnmmm
aa öyle mi allah tamamına erdrsn çok sevndim hamiş listesine ekledm darısı size:)

Geri