Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

2 özlem olunca karışmış canım düzelttim:)

innnşş canım innşş ne demek severek yapıyorum:)

ablacım çok teşekkür ederim,

tamam canım düzelttim ben genelde hafta sonları listeyi yeniliyorum ama bayadır bakamadım bu h.sonu gelmeden yenisini yaptım bile:)

ay canım kıyamam çalışınca zor tabi ama pes etme emzirmeye çalış biberona alışırsa istemeyebilir ama iş dönüşü mutlaka yine dene. suçlama kendini inş emer annesi allah yardımcın olsun. bu arada maşallah pek tatlı allah ömür versn.

aa öyle mi allah tamamına erdrsn çok sevndim hamiş listesine ekledm darısı size:)

Sağol ablacım amin cümlemizinkine inşallah. Bir haftadır çok şükür kavgayla da olsa emiyor, dediğin gibi pes etmiyorum. Bu arada birde annem kendi evine geçti arası var benim evle. Sabahları araba olmadığı için bırakamıyorum, çok küçük saat 05:30 da evden çıkmam gerek üşütmek istemiyorum artık annemde kalıyorum hafta içi, ne yapalım:) biraz toparlayınca daha rahat olcak inşallah.. Yüce mevlam bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin inşallah

inş canm dualarını eksik etme lütfen canm :)

bende hamile kalmak istyorum yaaaaaaaaaa:)rabbim hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inş

innnşşş inşş kızlar inanıyorum ben Allahım sizin yüzünüzü de güldürecek bebeğiniz gelecek inş. ben de listeye yazıcam:)

Sağol ablacım amin cümlemizinkine inşallah. Bir haftadır çok şükür kavgayla da olsa emiyor, dediğin gibi pes etmiyorum. Bu arada birde annem kendi evine geçti arası var benim evle. Sabahları araba olmadığı için bırakamıyorum, çok küçük saat 05:30 da evden çıkmam gerek üşütmek istemiyorum artık annemde kalıyorum hafta içi, ne yapalım:) biraz toparlayınca daha rahat olcak inşallah.. Yüce mevlam bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin inşallah

sağol canım amiinnn. zor valla çalışınca güzelim allah kolaylık versn zamanla herşey yoluna girecek.

Hayırlı cumalar dilerim arkadaşlar, rabbim dularımızı hayırlısıyla kabul eylesin inşallah
aminnn yağmurcuğum sana da hayırlı cumalar.

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi (günü doldu haber yok?) OĞLAN

2.denizzzz...................eylül hamişi
35 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 35 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 21 haftalık hamiş CİNSİYET?

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 18 haftalık hamiş İKİZ

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği)
Ankara 16 haftalık hamiş

7.esmerim53..................ocak hamişi
16 haftalık hamiş

8.özlem gök..................mart hamişi
6 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)

9.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu.............18 nisan ???
-a.özlem.....................27 nisan ???
Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

-ayşegül&ramo.
...............4 mayıs İzmir 22 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

günaydın arkadaşlar birşey danışcam bebeğimin sağ gözünde çapaklanma oluyor bazen kapanıyor birde sarı sarı rengi, doktor tobrased diye bir damla verdi. o damladan sonra akıntısı oluyor temizliyorum sabahları kupkuru oluyor çapakları.Sanki iyi geliyor gibi hissediyırum ama çocuğumun gözü küçüldü gibi oldu.Daha 3 aylık bu damla ağır gelir mi korkuyorum kullanan var mı.? içimi rahatlatın ne olur:(

günaydın arkadaşlar birşey danışcam bebeğimin sağ gözünde çapaklanma oluyor bazen kapanıyor birde sarı sarı rengi, doktor tobrased diye bir damla verdi. o damladan sonra akıntısı oluyor temizliyorum sabahları kupkuru oluyor çapakları.Sanki iyi geliyor gibi hissediyırum ama çocuğumun gözü küçüldü gibi oldu.Daha 3 aylık bu damla ağır gelir mi korkuyorum kullanan var mı.? içimi rahatlatın ne olur:(

öncelikle bebişin hayırlı uzun ömürlü olsun inşallah çok tatlı maşallah yaa:)

göz enfeksiyonu için verdiği damlanın bir sakıncası yoktur,rahatlıkla kullanabilirsin.bu arada ben yenidoğan hemşiresiyim biz bu damlayı bebeklere kullanıyorduk ordan biliyorum..

ama benim sana tavsiyem: bu aylarda benim bebişimde de göz enfeksiyonu olmuştu.ben göğsümden 1-2 damla süt damlatmıştım damladan daha çabuk geçirdi...

selam herkese..

tunaa'cım nasılsın..kızlardan bir tek seni görüyorum buralarda..maşallah 2 çocukla enerjine hayranım:) ben bir tanesiyle pert oldum resmen:)

bu arada bizde 6.5 aylık olduk ama hala dişlerimiz çıkmadı..1 aydır ne gece nede gündüz evde huzur yok.sürekli ağlıyor..diş yerleride kabardı beyaz beyaz ama hala gelen giden yok..birde son bir aydır geceleri burun tıkanıklığı kabusumuz oldu..hasta da değil ama burnu geceleri çok tıkanıyor.nefes alamadıkça ağlıyor..dişiyle alakalı olabilir diyorlar ama bilemedim gitti ya:(

anlayacağın günlerimiz böyle aksiyonlu geçiyor..sürekli aklımdasınız ama yazamıyorum artık eskisi gibi.hele bazen sadece bakıp çıkıyorum.

bütün melekleri ve kuzucuklarını öpüyorum...

hamiş kalmak isteyenlerinde Rabbim göbüşlerini bir an önce doldursun inşallah..

öncelikle bebişin hayırlı uzun ömürlü olsun inşallah çok tatlı maşallah yaa:)

göz enfeksiyonu için verdiği damlanın bir sakıncası yoktur,rahatlıkla kullanabilirsin.bu arada ben yenidoğan hemşiresiyim biz bu damlayı bebeklere kullanıyorduk ordan biliyorum..

ama benim sana tavsiyem: bu aylarda benim bebişimde de göz enfeksiyonu olmuştu.ben göğsümden 1-2 damla süt damlatmıştım damladan daha çabuk geçirdi...

Çok teşekkür ederim allah razı olsun,evet onu da denedim o an geçiriyor ama sonra tekrar oluyordu. şimdilik iyi gibi bakalım inşallah geçer. İçim rahatladı çok saol

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi (günü doldu haber yok?) OĞLAN

2.denizzzz...................eylül hamişi
36 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 36 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 22 haftalık hamiş CİNSİYET?

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 19 haftalık hamiş İKİZ
OĞLAN&?

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği)
Ankara 17 haftalık hamiş CİNSİYET?

7.esmerim53..................ocak hamişi
17 haftalık hamiş CİNSİYET?

8.özlem gök..................mart hamişi
7 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)

9.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu.............18 nisan ???
-a.özlem.....................27 nisan ???
Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

-ayşegül&ramo.
...............4 mayıs ??? İzmir 22 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Geri