Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlarrrrrrrrrr hamileyiiiiiiiimmmmmmm:))))))))))))) sonunda oldu Allahıma binlerce kez şükürrr:))) Allahım hepinize bu duyguyu nasip etsin şu an elim ayağım titriyor valla. sizleri merakta koymak istemezdim ay yazamıyom ya:))) ama çarşıda da az işim vardı ondan biraz geciktim. beta hcg değerim 420.62 çıktı, doktor gözünüzaydın deyince havalara uçtum yaa ne güzel bi duygu Allahım sen tüm isteyenlere ver aminn.. hepinizi öpüyorum ve çok seviyorum ay tuna çok sevinecek:)))))
canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cok sevındım sımdık gırdım okudum cokkkkkkkkkkkk ama cokkkkkkkkk sevındım allahım kucagına almayı nasıp etsın allahım ömurunu uzun etsın rabbım saglıklı dogmasını nasıp etsın cnm benım ayyy valla cok sevındım yaaa ınanmıyorum oyoy hamıs de olmus oglusmusa prenses gelıyor galıba
sanırım ıcımden geldı ınsallah tonton bı kızımız olurda annesı cok sevındım hadı gozun aydın balım yaa

kızlarrrrrrrrrr hamileyiiiiiiiimmmmmmm:))))))))))))) sonunda oldu Allahıma binlerce kez şükürrr:))) Allahım hepinize bu duyguyu nasip etsin şu an elim ayağım titriyor valla. sizleri merakta koymak istemezdim ay yazamıyom ya:))) ama çarşıda da az işim vardı ondan biraz geciktim. beta hcg değerim 420.62 çıktı, doktor gözünüzaydın deyince havalara uçtum yaa ne güzel bi duygu Allahım sen tüm isteyenlere ver aminn.. hepinizi öpüyorum ve çok seviyorum ay tuna çok sevinecek:)))))
canım benim gözün aydın çok sewindim.bir kaç gündür aldığım en güzel haber oldu....darısı tüm isteyenlerin başına olsun.bizler için dua et bol bol....

oldu en sonunda oldu bim bam bom
rüyalarım gerçek oldu bim bam bom
duyduk duymadık demesin hiç kimseeee
işte ilan ediyorum herkese:)))))))

hah hah hah çok şükür dostlar benim de artık bebeğim geldi:)))
Allahım size de yaşatsın benim 2. bebeğim geldiiii:)))))))))))))

:cheer2::cheer2::cheer2::cheer2::cheer2::cheer2::leylek:leylek:leylek:leylek:ohh::ohh::ohh::ohh::ohh::ohh:hoppahoppahoppahoppahoppahoppatunaaaaaa ayyy canim senin adina coooooook sevindim yeminlen suan gozlerimden yaslar akiyor cok duygulandim hak ettin sen bunu diger arkadaslarimiz gibi yuce rabbim senin sesini duydu dualarini kabul etti insallah hepimiz senin gibi hamis kalir ve bu mutlulugu ikiye katlariz canim seni ve esini tebrik ederim rabbim sana saglikli ve hayirli bir melek versin amin!!!! :kiss::kiss::kiss:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çok sevindimmmmmmmmmmmm bidahaaaa ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:bebem::f040::f040::f040::f040::f040::f040::f040::f040::f040::f040::bebem:allah sağsalim kucağina alömayi nasip etsinnn

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.allahım hayırlısıyla kucaklarımıza versin
aminnnnn hepimize nasip etsin allahım kucaklarımıza almayı canım.

Tunacım canım yanakların öptüm. Tebrik ederim. Ay valla çok mutlu oldum. Darısı başıma inşallah. Tuna hamile Tuna hamile. Tunaaaaaa Tebrik ederimm
:)))))) sen kendin için de söyle tatlım, bişeyi çok dersen olur:))))) çok tşk ederim yaa:))) darısı size..

tebrikleeeeeeeeeeeerr
:dp178::dp178::dp178::dp178:
canımmmmmmmm sağolasın:)))

tunacım canım benim çoooooooook sevindim yaaa ağlattın beni sevinçten allahım çok büyüksün yaa:)herhamile haberinde umudum artıyo benimde sayenizde iyiki varsınız, iyiki hamilesin:)şuan neyerdesindir negökte öyle derlerya hakkındır sevinç çığlıkları at:)tunacık içinde çok sevindim çok güzel bir kardeşi olucak neyse ilk tüyoyu ben veriyim KIZIN OLACAAAKKKKKKK:)
güzelim yaa hep sevinç gözyaşları olcaksa ağlayalım. valla ben inanıyorum bi gün listede hamişlerden yer kalmayacak:)) çığlık atamam sesim kısık:)))) senin de gelecek bebeğin inş yakında.

ayy bak şimdi durup durup gözlerim doluyo:)eveeeeet tuna hanım duygularınız nelerdir heyecandan bayılmadıysanız alabilirmiyiz:):)kocişine habervermediysen afilli bir süpriz yap onaaa:)yaa çok güzel şeyler bunlarr...
duygularımı kelimeler dökemem ki:)))) ama sizlerin de biran önce hamiş kalmasını istiyorum. eşimle girttik sonucu almaya ama şimdi tunam okuldan geldi ona söyledik::))) gözleri parlayarak o koca gözlerini açarak biliyodum zaten dedi:)))))))))))))

AH TUNA ABLAM TEBRİK EDERİM SENİ İNANIR MISIN BİLMİYORUM AMA ÇOK SEVİNDİM.ARTIK LİSTENE ADINI KOCAMAN KOCAMAN ADINI YAZMAK SENİN HAKKIN.AY Bİ HOŞ OLDUM.:D :D EVVVVVT SİMDİ KIZLAR KLASİKLEŞEN HAMİŞ KUTLAMA DANSLARIMIZ BASLASIN HEPİMİZ BİRLİKTE SEVİNELİM.AY BEN BU SİTEYİ ÇOOOK SEVİYORUM.VEEEE 1 2 3
yupisyupisyupis:A:A:A:pasi::pasi:ohyandanohyandanohyandan:hula::hula::hula::gs bayrak::gs bayrak::gs bayrak::deli::deli::deli::f040::f040::f040::raila::raila::raila::dp8::dp8::dans::dans::dans::ohh::ohh::ohh::26::26::parti::parti:hoppahoppahoppa:cah::cah::cah::kartanesi::kartanesi::kartanesi::hede::hede::26::nazar::nazar:AY BENİM TUNAMA BEBİŞİNE OĞLUSUNA NAZAR DEGMESİN KEM GÖZLERE TÜÜÜÜÜÜ
ohh ohh yandan yaseminim canımsın yerim ben seni kıss darısı hepinize valla kalpten diliyorum..

:hede::hede:eğer düzenli adet görüyosan adetini ilk gününden başla saymaya 11. gününde 21. gününe kadar çatlama oluyor o günlerde aynı adet olucakmışsın gibi oluyor ama bazıları böle ağrılı olmuyo o günlerde akıntını kontrol et eğer böyle yumurta akı gibi akıcıysa yada çoksa baş parmağınla işaret barmağına al eğer esniyorsa hiç vakit kaybetmeden kocanı çağır derim.deki benim kuluçkaya yatmam gerekiyo acil gel.:hede:

ayy sen çok yaşa hemi:hede::hede::hede:

Geri