Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aaa haberi almışızda ben görmeden yazmışım.bugün büyük gün ya arkaarkaya müjdeler:)bugünü hamileler günü ilan ediyorum:)mavişim ablacım senin içinde çok sevindim çoook.daha tunanın şokunu atamamıştık gözyaşımız kurumadan şimdide senin için akıyo emin ol sevinçten:)inşallahh yarınki testtede pozitif sonuç alacaksın tam bayram olucakk:)

mavişim yaaa maşşaalahhh ya maşşalahhhh allahım bozmasın ne bu şiddet hanımlar ohh ohhh bu nisan harbi bereketliymiş yahuuu ayy tüm isteyenlere versin allahım ya ne mutlu oluyorum ben böle haberler alınca canımsın mavişim yaaa hamiş oldun ha sende ahh ablam yaa hade gözün aydınn okumadın sen heraldlde Tunamda hamileee ohh birgünde 2 hamiş haberii:D ne mutlu ne mutluu oh oh ohh çalkalayın kızlarr benim yerimedee:D hahahahahaah hahahayytttt ne mutlu bize yahhuuu hamiş kayıyo ortalık allahım diğer tüm isteyenlere versin dualarımız kabul olduuu tunaya mavişe ve çitosuma özel dua ederdim duaların karşılığı bulundu şimdi çitosta sıra ayyy şimdi hepinize duacıyım kızlar yahuu ve mavişim dualarım seninle canım inş yarında kanDA çıkacakk oh beee rahatladım hee:D

mavişimbebekistiyor hadi ben güzel haberi aldım:))) Allahım sana da nasip etsin beraber hamiş olalım inş.

orji canım pes etme nolur senin o enerjini özlerim ben, sen daha çok gençsin eminim yakında Allah seni de güldürecek..
ooyyyyyyyyyy oyyyyyyyyy ben dediydim desemmi acabaaaaaaaaa tunammmmmmm beraberizzzzzz demin yazarken tuna pozitif gelirse bende pozitifim dicektimde neyse bukadar net konuşmayım dedim yazmadım tebrik ederim annişşşşşşş seniiiii ben testte pozitifi anında gördüm biraz evvel aslında yarını bekleyip öyle paylaşayım diyodum ama dayanamadım harika bişeyyyy yaaaaaaaaa allahım hepinize nasip etsin meleklerim benimm :)

tunacım heralde hamiş haberini alınca eşiyle vakit geçirmeye gitti neyse artık yarın yakalarız onuu maviş ablacım tekrar gözün aydın
kızlar bende kaçıyorumm kocişim geldi benimdeee :D yemek yiyelim dimi ama çok çok öpüyorum yarında hamiş isterim haaaa ona göree:D

kızlar kalbim durmak üzere evde bir testim vardı ama iki gün önce negatif çıktığı için pek ümitli değildim ama yarını beklemek çok zor napıyım dedim sonra hadi birkere daha dene dedim kendi kendime yaptımmmmmmmmmm veeeeeeeeee pozitiiiiiiiifffffffffff yere göğe sıgamıyorum allahım yarınki kan testinide pozitif alırsam garanti etmiş olucam ama anında çıktı ikinci çizgi canlarım şimdi dualarınıza daha çok ihtiyacım var beni yalnız bırakmayın ben sbaha kadar dua ederim artık ..... tunacım anında paylaşmak istedim şimdi dönüş yapıp okumadığım yerleri okuyacagım dilerim senin test olumludur :)

Mavişimmmmmmmmmmmmm süper bir haber verdin yeeeeeeeeeeeee çoook çok mutlu oldum, inşallah kan testinde olumlu çıkar oleyyyyyyy ... :D

oldu en sonunda oldu bim bam bom
rüyalarım gerçek oldu bim bam bom
duyduk duymadık demesin hiç kimseeee
işte ilan ediyorum herkese:)))))))

hah hah hah çok şükür dostlar benim de artık bebeğim geldi:)))
Allahım size de yaşatsın benim 2. bebeğim geldiiii:)))))))))))))
canım harikasın yaaaaaaa yarın bende umarım böyle nidalar atarım allahım tamamına erdirsin allahım tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın oluş sevindimi bari tatlı anne çok şekersiniz yaa benim sevinçten ellerim titriyo saçma saçma yazıyosam bağışlayınnnnnnnn :)

ay ablacım ya şimdi eşin nekadar mutlu olucak havalara uçacak adamcağız sakın birden söyleme ben bile fena oldum heyecandan düşüp bayılmasın:)asker oğlunada engüzel hediyeyi vermiş oldun,şimdi ona günler orda hem daha güzel birokadarda zor geçer sevinçten:)

Geri