Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlarrrrrrrrrr hamileyiiiiiiiimmmmmmm:))))))))))))) sonunda oldu Allahıma binlerce kez şükürrr:))) Allahım hepinize bu duyguyu nasip etsin şu an elim ayağım titriyor valla. sizleri merakta koymak istemezdim ay yazamıyom ya:))) ama çarşıda da az işim vardı ondan biraz geciktim. beta hcg değerim 420.62 çıktı, doktor gözünüzaydın deyince havalara uçtum yaa ne güzel bi duygu Allahım sen tüm isteyenlere ver aminn.. hepinizi öpüyorum ve çok seviyorum ay tuna çok sevinecek:)))))

oldu en sonunda oldu bim bam bom
rüyalarım gerçek oldu bim bam bom
duyduk duymadık demesin hiç kimseeee
işte ilan ediyorum herkese:)))))))

hah hah hah çok şükür dostlar benim de artık bebeğim geldi:)))
Allahım size de yaşatsın benim 2. bebeğim geldiiii:)))))))))))))

Tunacım en kısa zamanda senin bebeğinin geleceğini düşünüyordum ben zaten, öyle temiz kalpli birine benziyorsunki, bu yüzünden okunuyor, yazılarında ki samimiyetten de çok belli, rabbimin senin dualarını boşa çıkartmayacağı belliydi, tabiki bu kadar diğer temiz kalpli meleğide bu topiği açarak bir araya getirdin yaaa bu karşılıksız kalmayacaktı elbette...
Gözün aydın canım seni, eşini ve tabikide gönüllerimizin kralını çooooooook tebrik ediyorum, inşallah 3 kişilik aileniz bundan sonra 4 kişi olarak mutlu mesut devam eder, çok öpüyorum seni ve TUNA'mı :kiss::kiss:

çalıştık diyosun sanki çalışma bitmiş gibi bitirdin mi yoksa sakın ha ay sonuna kadar durmak yok maça devam . senin kaçındaydı adet ne zaman olcan aynıydı bizim dimi benim 1 mayıs.

büyüyo tabi teyzoşuu:D büyüsün diye neler yiyorum ben bi bilsenizz:D yime yaaa meleğimi benimm acır sonra orası burası kıyamam ben:D allahım izin verirde doğarsa artık kendimden başkasna sevdirmezmişimm:D buarada teyzoşları hala birtek siz allahım ve eşim biliyo hamiş olduğumu hala sölemedim etrafıma 1 ay daha kazasız belasız atlatalık bakalım ozaman söylerim artııkk:D

Canım kocaman olmuşsunuz hadi bakalım inşallah göbüşününde kocaman olduğunu gör emiiiiiiii :)

çalıştık diyosun sanki çalışma bitmiş gibi bitirdin mi yoksa sakın ha ay sonuna kadar durmak yok maça devam . senin kaçındaydı adet ne zaman olcan aynıydı bizim dimi benim 1 mayıs.

Benim adet 27 sinden sonra olur heralde ama ben progestan kullanıyorum biraz gecikebilirim, çalışmalar tamamen değil ama seyrelttik bu akşam tekrar hahaha adamın hali kalmadı hahaha

kızlar kalbim durmak üzere evde bir testim vardı ama iki gün önce negatif çıktığı için pek ümitli değildim ama yarını beklemek çok zor napıyım dedim sonra hadi birkere daha dene dedim kendi kendime yaptımmmmmmmmmm veeeeeeeeee pozitiiiiiiiifffffffffff yere göğe sıgamıyorum allahım yarınki kan testinide pozitif alırsam garanti etmiş olucam ama anında çıktı ikinci çizgi canlarım şimdi dualarınıza daha çok ihtiyacım var beni yalnız bırakmayın ben sbaha kadar dua ederim artık ..... tunacım anında paylaşmak istedim şimdi dönüş yapıp okumadığım yerleri okuyacagım dilerim senin test olumludur :)
allahh burayı harbiden hamişler basıyo yaw.inşallah hayırlısıyla hamişsindir ablam.ya nisan yağmuruyla bebişleriylemi geliyor ne harbiden rahmet ayı.

Benim hamişlik zor geçiyor hemde çok zor 24 saat midem bulanıyor çok fazla bişey yiyemiyorum yedimmi zaten durmuyor çıkıyor hemen 10 haftalık olduk bizde 12. haftadan sonra azalır diyorlar bakalım inşallah bu zorluklar gelip geçici bebek için herşeyimiz feda olsun :) inşallah Rabbim tüm isteyenlere verir

Ahh kıyamam ben sana, inşallah çabuk geçer bulatılarında hamişliğinin tadını doya doya çıkarırsın canım benim çok öpüyorum :)

allahh burayı harbiden hamişler basıyo yaw.inşallah hayırlısıyla hamişsindir ablam.ya nisan yağmuruyla bebişleriylemi geliyor ne harbiden rahmet ayı.

Evet canım burası hamiş doymaya başladı, siz hamişler bize bol bol dua edinde biz de arkanızdan gelelim inşallah :)

Geri