Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ohhh gelsin hamişler:) maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı:) darısı tüm listeye...

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:
2.tuvanna....................şubat :nazar:
3.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:
4.esinerkan..........mart :nazar: Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
5.burju........................mart :nazar:
6.sarı gelin.................mart :nazar:
7.sen-lin12121212.........nisan :nazar:
8.çölmeleği................nisan :nazar: Mardin/Midyat 19
9.sevde7.................nisan :nazar:
10.tunaa.........nisan :nazar: Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))
11.mavişimbebekistiyor.......nisan :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.

12.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???
3.little angel.....26 mart ??? İzmir Ses yok huu???

4.yaseminnnnnnn........9 nisan ??? Kütahya 22 Ev hanımı

5.ranagül......................16 nisan ???

6.pirenses...............??? Afyon 26 Ev hanımı

7.orjinal-catlaq..............20 nisan ??? Mardin

8.geveze.....................21 nisan
9.geweze............22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.
10.rosemmm..............23 nisan İzmir 33 Memur
11.simeli....................?
12.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
13.kraliçearı...............26 nisan
14.lalezar....................27-30 nisan Balıkesir 39 Memur
15.çitos....................27 nisan Yozgat
16.melodi_cn..............30 nisan-3 mayıs
İstanbul 25 Ev hanımı

17.mavikedi.................1 mayıs Edirne 28 İngilizce öğrt.
18.koza....................2 mayıs Antalya 33
19.haziran13............2 mayıs İstanbul 35 Mühendis
20.defne defne.................2 mayıs Satış danışmanı
21.baharrrımmm..............3 mayıs Ardahan Güzellik uzmanı

22.gülparem...............3 mayıs Afyon 22 Üniv. öğrc.
23.gullu_23...................5 mayıs
24.fatma mutlu.............6 mayıs Elazığ 21

25.burçemm.................6 mayıs Tekirdağ
26.sea34...................7 mayıs İstanbul
27.aymelek..............9 mayıs Erzurum 25 Hemşire
28.best_dream...........10 mayıs
29.beklenenbebiş..........11 mayıs 20
30.elçin&su.................12 mayıs
31.bembeyaz...............13 mayıs Konya 26 Memur
32.berna24...................?

sheker_shey...............? Konya Arkadaşımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verir...

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
elif_ecrin...................?
sılam_nisa.................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

al canım işte liste

artık bebğimi hissedmiyorum gitmesinden çok korkuyorum lekeler kanamya dönüştü dr gidemiyorum çünkü şehirden çok uzağız vakit geçti kendimi şaşırdım düşmüşmüdür ya tuvalette falan görmedim başım çok ağrıyo bölebi sancı geldi ıkınma ihtiyacı hissettim ıkındım ama bişi yok gittimi bebeğim elim ayam dolaştı dilim dolaştı üçüncü kez aynı şeyi yaşamak zoruma gidiyo.ağlaymıyırum bile

inşallah yoktur bişi inşallah yaaa bende burda bak cok üzülüyom nerdeyse aglıcam yapama böle olumlu düşün eşini ara birilerine haber ver saglık ocakları falan yokmu ?

artık bebğimi hissedmiyorum gitmesinden çok korkuyorum lekeler kanamya dönüştü dr gidemiyorum çünkü şehirden çok uzağız vakit geçti kendimi şaşırdım düşmüşmüdür ya tuvalette falan görmedim başım çok ağrıyo bölebi sancı geldi ıkınma ihtiyacı hissettim ıkındım ama bişi yok gittimi bebeğim elim ayam dolaştı dilim dolaştı üçüncü kez aynı şeyi yaşamak zoruma gidiyo.ağlaymıyırum bile
canım ya yokmu komşun akraban falan etrafında.bi sağlık ocağı ya da ne bilim :((( çok üzüldüm ya bir an önce birilerini arayıp gitsen ya doktoraaaa:(((((

olmadım canımm olmuycam gibi sanırım yani umutlanmak istemiyomm ama çok umutluyum tutamıyom kendimii:)

Canım benimm sağol bir tanem Aklınızda olmam bile güzel inan beni böyle düşünmeniz çok mutlu ediyor.Sen regl olmadın dimi hadi inşallah canım inşallah rabbim o müjdeyi sanada diğer arkadaşlarada vermeyi nasip etsin birahmetike acilin ...Dualarım sizlerle canlar Rabbm kimsenin gözünü yolda koymasın:kiss:

SEVDE canım benimm ya çok üzüldüm umarım bebk yerindedir.Şehirden uzak olmanın acısını çok iyi bilirim ama lütfen yakınlarından birini ara ve bekleme hemen doktora git bulunduğun yerde sağlık kuruluşu yokmu canım ya çok üzüldüm çok Allah belinde olsun umarım bir problem yoktur aklım çıktı ya:(

şu an zırıl zırıl ağlıyorum inanın kendimi tutamıyorum bu ay ki çalışmalara daha yeni başladık ama koskoca 2 yılı geride bıraktık :18: bana deselerki şu sorunun var tamam diyeceğim ama hiçbir sorun yok denilince deliriyorum ya bu 2 yıl sorunu olmayana fazla değil mi? Allahım güzel Allahım acı kullarına Allahım nolurrrrr Allahım nolur biz kullarını sevindir :18: sen büyüksün Rabbim ol dedin mi her şey olur ol de bizimde yüzümüz gülsün yuvamız şenlensin nolurrrrrrrrrrrrrr Allahımmmm yalvarıyorum sana güzel Allahım sen kudret sahibisin nolurr evlat hasretiyle yakma yüreklerimizi. . . :18:

SILAM canım lütfen üzülme aksine sevin bak hiç bir sorunun yok ve illaki olucak er veya geç hatta geç değil yakında inşallah..Moralini bozma Allah büyük olur olurda iyi doktora git diyecem durmunu bulunduğun yerden dolayı bir şey diyemiyorum.Eşin rapor izin alsın bir an önce doktora gidin canım banada ilk yıl bir şeyin yok dediler boş yere habire klomen kullandım sonra ameliyat ettiklerinde bir dünya problem çıktı.Canım dediğim gibi bir an önce eşin izin kullansın doktora gidin gidinde içiniz rahat etsin.Lütfen üzülme üzüldüğünde beni düşün koskoca 15 yılı haziranda arkamda bırakıcam ....Allahım yardımcın olsun gülüm

canım böyle yapma bak yazdıklarına çok üzüldüm.neolur kötü düşünme busefer oacıyı yaşamayacaksın inanıyorum ben sende inan nededim sana daha çok üzülme diye.sen onu hissetmediğini söylesende unutmaki oşuan seninle ve seni hissediyo çok üzüldüğünüde...

Geri