Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canım gözün aydın olsun. Ay bu ay nasıl güzel haberler böyle.. Oh şükürler olsun allahımıza. Tunadan sonra senin haber de şifa niyetine valla. Ay çoook çoook sevindim. :))

canım evet kesinleşti hamişim belki 10 tane evde idrar testi yaptım ikinci çizgiyi görmek çok güzel kan testide beta-hcg 258,17 mlu/ml çıktı bana biraz düşük geldi ama doktor çok normal henüz çok yeni dedi :)

11124daeceb95223a.jpg

Kızlar Kutlu doğum haftası için hazırlanan kermese gitmiştim.Pek bir şey kalmamıştı.Açmalar börekler,yazmalar,Kuranı kerim ve bir kaç bebek kıyafeti..Birden orda çalışan gönüllü bayanlardan biri bana bu yeleği uzattı.Abla al kızına giydirirsin dedi ben şaşırdım:D bir yandan da içim bir hoş oldu duygulandım:küstüm:eve geldiğimde gözlerim doldu ama ağlayamadım.Öylece yatak odasına koydum gidip gelip bakıyorum.İnşallah bunun içini dolduracak güzel bir kızım olur amin:)

Ay canım benim, içim bir hoşoldu:) Kimbilir kadına malum olmuştur belki citosum, hadi bakalım inşallah bu ay da senin kızın gelir:)

11124daeceb95223a.jpg

Kızlar Kutlu doğum haftası için hazırlanan kermese gitmiştim.Pek bir şey kalmamıştı.Açmalar börekler,yazmalar,Kuranı kerim ve bir kaç bebek kıyafeti..Birden orda çalışan gönüllü bayanlardan biri bana bu yeleği uzattı.Abla al kızına giydirirsin dedi ben şaşırdım:D bir yandan da içim bir hoş oldu duygulandım:küstüm:eve geldiğimde gözlerim doldu ama ağlayamadım.Öylece yatak odasına koydum gidip gelip bakıyorum.İnşallah bunun içini dolduracak güzel bir kızım olur amin:)

11124daeceb95223a.jpg

ayy çitosumm çok güzelll allahım inşş içinide doldurmayı nasip etsin inş bunu giyecek bir kızın olurrrr hatta ikiz olurr :D:D belkide işarettir buu sana allahım sana işaret gönderiyorr inş bu ay haberini alırız hamiş olursun :D:D

Geri