Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Mavişim ne güzel anlatmışsın hislerini. İnşallah darısı içenlerin başına, aileni de takdir ettim walla. Ben hiç kilo almadım, aldığım kiloları aynı ay içinde eritiyor bünyem.:)) İnşallah sen de tez zamanda istediğin kiloya kavuşursun.
canımsın sendemi s..... bıraktında kilo almadın ben doymak nedir bilmiyodum sonra bir baktım kıyafetler allahlık olmuş bir duuuuuurrrrr dedim inşallah durur şimdide adet dönemi resmen tatlı aşeriyorum nolcak benim halim bakıcazzzzzzzz :)

ay ne güzelmiş kocan, benimki de nerde zararlı şşeyler var bayılır, ot çöple besliyorum ben onu. Fastfoodla beslen beslen hamur kafa olcakmış az kalsın:))) Bizde de alkol ara ara var:) ama sağlıklı yaşamaya ve beslenmeye çalışıyorum Hatta bebiş yüzünden kahveyi bile çok azalttım.

canım bende hepsi çok fazlaydı birtek alkol yok çay desen günde 3-5 demlik kahve desen sayısını bilemiyorum hemde ikisinide şekersiz kahveyi hem şekersiz hem sütsüz içerdim s..... bitti onlarda normale döndü abartmadan içiyorum artık hele kahve en fazla 2 artık eşim sayesinde normal insan gibi takılıyorum :)

Hayatım bana lise giysilerim bile oluyordu. Kendimi bildim bileli aynı kilodayım. Ne doğum kontrol hapı ne sigarayı bırakma ne evde oturmak ne başka bişikilo aldırmıyor. Serophene aldırdı 3 kilo, bir sonraki ay o da gitti. Şanslıyım kilo açısından, 38 beden standarda bağlamışım. Ama hep otlar yüzünden, salın beni çayıra, ben karnımı doyururum:d Bu arada tatlı demişken ben de gidip bir irmik helvası bişi yapayım benim de çekti canım, öpüyorum snei.

canımsın sendemi s..... bıraktında kilo almadın ben doymak nedir bilmiyodum sonra bir baktım kıyafetler allahlık olmuş bir duuuuuurrrrr dedim inşallah durur şimdide adet dönemi resmen tatlı aşeriyorum nolcak benim halim bakıcazzzzzzzz :)

Hayatım bana lise giysilerim bile oluyordu. Kendimi bildim bileli aynı kilodayım. Ne doğum kontrol hapı ne sigarayı bırakma ne evde oturmak ne başka bişikilo aldırmıyor. Serophene aldırdı 3 kilo, bir sonraki ay o da gitti. Şanslıyım kilo açısından, 38 beden standarda bağlamışım. Ama hep otlar yüzünden, salın beni çayıra, ben karnımı doyururum:d Bu arada tatlı demişken ben de gidip bir irmik helvası bişi yapayım benim de çekti canım, öpüyorum snei.
:) 5-6 sene evvel 48 kiloydum bir rahatsızlandım kotizon tedavisi gördüm çıktım 65 kiloya sonra tekrar 55 kiloya kadar indim ama buseferde sigara yüzünden acayip yemeye başladım ve kilo aldım yaş ileledikce metabolizmada yavaşlıyor eskisinden daha zor oluyor kilo vermek ama ben yaparım oğlum geldiğimde seni aynı görmek istiyorum fıstık annem dedi temmuz 8 de izine gelicek o gelene kadar vermem lazım neyse kafanı şişirdim hadi sen helvanı yap benim yerimede yeeee afiyet olsun öptm.... :)

ben de senin sonucu merak ediyorum.bende çıkmayı hiç istemiyorum burdan ama malum oğlan durmuyo bide gebelikte bilgisayar zararlıymış.sohbet ii burda.canım sıkılmıyo hiç
ay sizleride merakta koydum ma ne yapayım negatif çıktımı çook üzülüyorum.adetlerim düzensiz oldugundan fazlada ümidim yoook

allahım sizinde yüzünüzü güldürsün hayırlısıyla versin bebişleri göbüşlerinize herzaman dumdasınız
amin canım.sizler olmasanız ben ne yaparım

sorma canım bizdede fast food var her gördüğümüzde dayanamıyoruz. eşimde tek sigara var 2 senedir bırakacagımduyor ama ciddi bi durum yook

ay ne güzelmiş kocan, benimki de nerde zararlı şşeyler var bayılır, ot çöple besliyorum ben onu. Fastfoodla beslen beslen hamur kafa olcakmış az kalsın:))) Bizde de alkol ara ara var:) ama sağlıklı yaşamaya ve beslenmeye çalışıyorum Hatta bebiş yüzünden kahveyi bile çok azalttım.

arkadaşlaaaaarrr herkes fatmagülü seyirde galiba
bizde fatmagül yok ama kurtlar vadisi va kumanda onda bugün

hoşbulduk ben yeni katıldım 28 yasında 5 senelık ewli we bebiş cok isteyen bi ew hanımıyım ya sen
hosgeldin canım.melegim eger hapla korunduysan ve uzun zaman korunanalarda biraz zaman alıyormuş. 5 sene uzun degilmi.

orjimm şafak 5 gülüm Allahım şu müjdeyi versende ....İnşallah biricik orjim bu ay hamişsindir anam br burda yazmadım diye dua etmediğimimi sanıyon cadıııı elim abdestli rabbim bu mübarek cuma akşamı hepimize bebiklerimizi versin.

ay inşallah he demi hamiş kalıyımda başınızın etini yemekten kurtulun hahaha yok hamiş olsamda ayrı bir dert olacak sizlere benden sölemesi bukadar kolay kurtulamazsınız hahaha ay düşünemiyom yaaa ahahahah hahahaha ay yarrabim inşallah canım güzel dileklein için inşallah sende bitanem benim hamiş kalırsın kalacanda bak görrrr

Geri