Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

olsun cnmm zamanla öğrenirsin nolcak sankii..
ben 12 yaşımdan beri yapıorum çokta severim yemek yapmayı ve mutlaka çorba ana yemek yanında pilav yada vb. ve tatlım olur eşimde çok yemek yemio ama ben mutfağı sevdiğimden dolayı yapıorum iştee

benn sevmiyorumm yemekk yapmayii ama simdii yapmakk zzorundayimmm bii girsemm mutfağa bişeylerr yapacamm da önemli olabb bi o mutfağa girebilmekk :)

valla bence kadayıf iyi fikir kuşum senin bana verdiğin tarifi her ne kadar tutturamasamda güzel künefe gibi bişi o bence yap bu arada tek yapamadığım tatlı kadayıf şerbetini tutturamıorum yaaa

harbi künefe gibi oluyo ya..şimdi antep fıstığı olmadanda tadı olmuyo gibi gelio..

Bir adet İzgil görüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ...
Canım nabersin yaaaa özledik vallaha, hiç haber alamıyorum senden nasılsın nasıl gidiyor hamişlik bebeğin sen anlat hadi cimcimemmmmmmmmm :D

hehehe evet valla tesadüf.. bendede hoşaflık kayısılar var ama eşim çok iştahsız yemio bende ne zamandır yapmıorum hele soğuk soğuk ne güzel olurrr

bende çokk severimm benimm kayınvalidemmm taze tazee konserve şişelerine koyuyooo şişelerle beraberr kaynatiyoooo bizede sadece konserve sisesini açıpp yemekk düşüyoo seftaliyide soyupp yapıoo bizde mikserden geçiriyoz kışınn taze taze seftalii suyu içiyozz çokk güsell oluyoo

merhaba canlar demek burdasınız
çoooooook uzun zaman oldu netin yüzünü görmeyeli... özlemişim...
tabiii sebebi belli....çok şükür yavru meleğim kucağımda artık 27 nisanda normal doğumla aramıza katıldı ama sonrasında sarılık oldu tekrar hastaneye yattık sarılık bitti şimdide gaz sorunumuz başladı... ama olsun herşey onunla öylesine anlam kazandı ki anlatmaya sayfalar yetmez
meleğimizle zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyoruz
Rabbim sizlere tüm isteyenlere bu duyguyu nasip etsin
hepinizi çok öpüyorum şimdilik çıkmam gerekiyor müsait oldukça girerim

Geri