Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

elçinsu hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin çok sevindimmm :))) bu topiği açan sensin ben yazılarını okudum demek kısmet bu zamanmış cnmmm

elçinnnnnnnnn:)))) tam cvpları yazacaktım şimdi gördüm canım benim yaaa hamiş misin? valla çooooooookkk sevindim:) kısmette birlikte hamişlik varmış Allahım kucağına almayı nasip etsn darısı tüm isteyenlerin başına:))))

evet canım ben hala inanamıyorum ama öyleyim sanırım ayın 13ünde test yaptım evde çift çizgiyi gördüm sonra bekledim bu gün bidaha yaptım yine çift çizgi hamileyim sanırım:) bu hafta içi kan testi de yaptırcam bakalım her şeyin hayırlısı canım benim

tünaydın tpiğimizin güzel mlekleri nasılsınız dün giremedim ne var ne yok bakalım.
Merhabalar kızlar :)

Nedense pek halsizim yaa valla yazasım bile yok canım sıkılıyor..Tayin bekliom bir an önce çıksada kurtulsam şu mahrumiyet bölgesinden içeriye tıkılıp kaldım az bahçeye çıkim dedim rüzgar çıktı havalar da piskopatlaştı ya bir düzelmedi gitti..Kızlar kasıklarım ağrıyo adet sancısı gibi ama bu ay dedim gibi programlı bir şey yapmicam..Geçen yeğenim gelmişti ya doktora götürdüm ebelere geçen ayki durumumu sordum bir tanesi ne dedi biliyonuzmu;Ben her ay adet olurum hemde bayağı yoğun hemde hamileyken :S binde bir bir kadında oluyomuş ve dediki ikinci silik çizgi pozitif kabul ediliyor ee dedim ben adet oldum bebeğin tutunamamıştır dedi aman ya keşke bunu bana doktor deseydide içim rahat etseydi en azından düşükte olsa sevinirim tekrar bebeğimin olacağına inanırdım..Yine de her şeyin hayırlısı olsun bakalım Allah neyi emrettiyse onu görücez ...Her şeyin hayırlısı evladında:bebeğim:
inşallah ablacigim inşallah.rabbim isteyen herkese nasip etsin.
biz köyde olunca ilçeye gidebiliorm ancak ilçedede çok ilgilenmiolar 12 gün sonra konyaya gelince gitmeyi bekliorm büyükşehir hastanesinde bi dr var çok iyiymiş ona gitcem inş bişe çıkmaz
canımsen şişlikten ötürü daha doktora çıkmadınm mı.inşallah kötü bişey degildir.tez zaman da kavuş melegine

sarim benim ay kiyamam ya insallah yakinda biter ya :(
nazli bebiko belli belli ama bu cok uzun bi süre degil arkadasim inanmayacaksin bu zaman bitmeyecekmis gibi gelecek ama okadar carcabuk gececek hamileligin ve hamis oldugun zamani özleyeceksin :)
selam meleklerimmm nasılsınız ben bugün baya erken kalkmıştım ne güzel midem bulanmıodu sonra bir bulanmaya başladı yatağa geri yattım ve yeni uyandımm:((
herkes iyi umarım yeni haberler varmı acaba ne zamandır bakamadım.. öptüm herbiriniziii

Geri