Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay ay maşallah kızımıza:) oo şimdiden böyleyse dansçı olur bu kız sen sonraki tekmeleri gör anlatılmaz bir duygu:)

ay bilemiyorum mavişim yaa bakalım nazlı gerçekten:) senin doktor da kız diyomuş bir de sana:) amma olur.. senin ikili test nasıl oldu ki? bende sadece kan alınmıştı doktor da ult bakmıştı. cinsiyet için ben de kesinleşmeden çok kaptırmıyım kendimi diyorum bakalım hayırlısı...
bana fena süpriz olurdu ama ben harbiden gördüm pipiyi :)yani öyle bir ümidim yok :) benimde aynı kan ve ultrason ama uzay mekiği gibi garip bir cihazdı yavrumu evire çevire heryerine baktı malzemede ortadaydı zaten :) bakalım benim doktor ne diycek yinede allahın işi bu belli olmaz :) evet canım kesin belli olana kadar kendini kaptırma bencede sağlıklı ya o yeter şimdilik :)

ay tunacim cok merak etmistim seni herseyin de yolunda olmasina sevindim canim saglikli olsunlar da gercekten kiz erkek farketmiyor ama gonul bu iste bir oglun var birde kiz olsun deniliyor :D ins hayirlisi ole ise oyle oslun bir sonraki ultrasyonunuzda belli olsun ins :)

slm melekler nasılsınız uzun zamandır görüşemiyoruz.Ben pek nette giremiyorum sakın sizleri unuttugumu sanmayın :))) hep aklımdasınız.bu arada benımde kızım olcak tunaa 24 haftamızdayız hamişler listemize öyle eklersin şimdiden tşk canım eline koluna saglık .kızım çok şükür iyi rabbim tüm isteyenlere nasip etsin..hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın ..

selam kızlar..ya bişi soracam
bugün biraz temizlik yaptım..karın bölgemde aşırı gerginlik var..kasıklarım derin nefes alırken bile bazen batma oluyor...ve üstelik adetimede henüz var..11inde olmuştum..geçen ay rahim filmi çekildimdi..sanki ona benzer kramplar yaşıyorum...

Kızlar dış gebelik olup olmadığı kaçıncı haftada anlaşılır? Bir de bebeğin kalp atışları kaçıncı haftada duyulurmuş? 12 dedi bugun kız kardeşim stres oldum:(

dış gebelik olup olmadıgı kese görundukten sonra anlasılır.şöyle izah edeyım.4.veya 5.haftada kese görünür.bundan bir hafta sonra yanı 6.haftada bebek görünür ama kalp atışı çıkmayabılır bundan da 1 hafta sonra bebebgın kalp atışları duyulur.ama bu kalp atışları 8.haftaya kadar sarkabılır merak etme.12.haftaya kalmaz kesinlikle.senı kendıme benzetıyroum.kafayı yersin sakın okadar cok sey dusunme.bend e öyleydım o yuzden bildiklerimi, paylasmak ıstedım.hersey yolundadr...

selam kızlar..ya bişi soracam
bugün biraz temizlik yaptım..karın bölgemde aşırı gerginlik var..kasıklarım derin nefes alırken bile bazen batma oluyor...ve üstelik adetimede henüz var..11inde olmuştum..geçen ay rahim filmi çekildimdi..sanki ona benzer kramplar yaşıyorum...

slm yesi
belkı de hamıssındır rahım fılmı cekılınce hemen kalınabılıyormus .inş öylesindir.karın agrısı erken de baslar.erken gebelıkmelırtılerınde erkenden karın agrısı olabılıyor.inşşşş.:)

slm yesi
belkı de hamıssındır rahım fılmı cekılınce hemen kalınabılıyormus .inş öylesindir.karın agrısı erken de baslar.erken gebelıkmelırtılerınde erkenden karın agrısı olabılıyor.inşşşş.:)
ayy inşaAllah canım yaa..gerçi kendimi fazlada kaptırmak istemiyorum..ya bide ayıptır sölemesi adetin 16 günü yumurta akıyla eş değer bi akıntım çok olmuştu..acaba o zamanmı yumurtladımki

slm melekler nasılsınız uzun zamandır görüşemiyoruz.Ben pek nette giremiyorum sakın sizleri unuttugumu sanmayın :))) hep aklımdasınız.bu arada benımde kızım olcak tunaa 24 haftamızdayız hamişler listemize öyle eklersin şimdiden tşk canım eline koluna saglık .kızım çok şükür iyi rabbim tüm isteyenlere nasip etsin..hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın ..
slm salkım iyiyiz bebiklerimizin büyümesini bekliyoruz maaşallah senin bayağı büyümüş allahım tamamına erdirsin cümlemizinkini bide kız süpersin şanslı annelerdensin :) kendine ve kızına iyi bak öpüyorum....

Geri