Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar ya 2-3 gündür çok bitkinim herşey batıyor bana neden böle oldum ki ben vücudum hep halsiz sanki bıkkınlık hissi gibi bişii anlayamadım yaniii :(

Son düzenleme:
herkese merhaba sabah baktım kimsecikler yoktu umarım hepiniz iyisinizdir.

oy oy canım benim maşallah, herşeyin yolunda olmasına çok sevndim. ben pazt yine gideceğim üçlü test yapılacak ve bakalım sonunda cinsiyetini öğrenebilecek miyim? zannediyorum benim de öbür kontrolüm ağustoson 2. haftası olur çünkü o zamn ikimiz de 21. haftada oluyoruz, ayrıntılı ultrason o hafta çekiliyor zaten. harika bşy ya tunada yaptırmıştım bebeğin tüm organları gözündeki katarağa kadar taranıyor, Allah hepsine sağlık versin. darısı herkese inş. sen vitamin ve demir hapı almaya ne zaman başladın? benim doktor daha hiç vermedi yaa sorayım diyorum. öptüm seni ve oğluşunu canım.

canım istersen doktoruna danış ama sorun olacağını sanmıyorum senin kız erken başladı yaramazlıklara o kadar:)) maşallah canım benim..
sağol canım çok güzel onu görmek henüz hareketleri hissedemediğim için göresim geliyor hareketlense daha çok hissedicem aslında hereketli ama ben henüz hissedemiyorum bazen bir pıtırtı oluyor omu başka bişeymi bilemiyorumki anlık bişey :) ama za kaldı yakında hareketlerinide bariz bir şekilde hissedicez :) canım 3 lü testi biz yaptırmıyoruz dr.istemedi gerek yok dedi inşallah sen cinsiyeti öğrenirsin tabii önce sağlık ama merak ediyoruz napalım kızmı erkekmi bilelim ona göre bekleyelim dimi yaniiiii :) canım herşeyin hayırlısı öpüyorum siziiiii :)

sarışekerim hamilelike oluyo öyle bunalımlar kötü rüyalar bol bol kuran oku dua et eğer kılarsan namaz kıl bunlar rahatlatıcak seni banada öyle oluyordu ama rabbine yakınlık rahatlatıyo.bide bebişim kız çockarı genelde kasıkta olurlarmş kasıklarının ağrıması normal.
sağol hursim insan tedirgin oluyor ister istemez öyle çok aşırı bişi yok ama dün kasıklarıma bakarken orda tekme attığını gördüm acaba çıkmayamı heveslendi benimki dedim :)))

sağol canım valla ne oluyor bana anlayamadım işte duasız asla yatağa bile girmem aslında ama dediğin gibi hamilelikten sanırım eşim çok destek oluyor bana çokta anlayışlı allahtan gün boyu yanımda olmasını istiyorum ama mümkün değil tabiii :(( umarım birkaç güne atlatırım bu durumu..
sarışekerim hamilelike oluyo öyle bunalımlar kötü rüyalar bol bol kuran oku dua et eğer kılarsan namaz kıl bunlar rahatlatıcak seni banada öyle oluyordu ama rabbine yakınlık rahatlatıyo.bide bebişim kız çockarı genelde kasıkta olurlarmş kasıklarının ağrıması normal.

inş.canım atlatırsın biliyomusun teyzesi biim tosuncuk sokakta bindiği atından düştü gıdısı yarıldı dikiş attırdık gıdısını yedim.

SARIGELİNİMM deminden beri yamaya çalışıyorum bi sorun var olmadı bu inşallah olur :) güzelim şimdi çok normal prenses artık hızla büyüyor oda sana bu şekilde yansıyor canını sıkma yinede rahatlıycaksan dr.la bir konuş diğer sıkıntılarında derin uykuya dalamamandan kaynaklanıyor sanırım :) yediklerine dikkat et ve yatmadan önce bişeyler atıştırmamaya özen göster geçenlerde ben rüyamda sıpaya muz yediriyordum çok sıkıntılı bir geceydi :) doktora sordum çok garip rüyalar gördüğümü ve çokda net hatırladığımı bana aynı şeyleri söyledi hamilelikte oluyor derin uyku olmadığı için hatırlar ve huzursuz olursun dedi seninkide muhtemelen böyle bişey zaten hamilelikte hep hayvan yavrularını görürmüşüz nedensee :)kendine dikkat et öpüyorum sizi :)

TUNACIM bide vitaminleri sormuşsun kusura bakma unuttum demin yazmayı folik asit kesildi 12. haftadan sonra demir ve vitamine başlandı dünde magnezyuma başladım hamişliğin sonuna kadarda kullanıcakmışım hatta birsüreliğine sonrasındada yaştan dolayı desem değil çünkü geçen sene 25 yaşındaki yiğenimde aynılarını kullanmıştı istersen dr. na bir sor tanıdığım bütün hamişlerde kullanıyor ....

:))) teşekkür ederim mavişim aydınlattığın için ilk gebeliğim olduğu için ister istemez aklım takılıyorr... rüya konusundada sanıırm evet hamilelikten hep bende kara yılanlarla uğraşıyorum 1 değil 2 değil hemde sürekli hayırlara çıksın ne diyim ama korkarak uyanıyorum hep :( bende çook öpüyorummm :D

SARIGELİNİMM deminden beri yamaya çalışıyorum bi sorun var olmadı bu inşallah olur :) güzelim şimdi çok normal prenses artık hızla büyüyor oda sana bu şekilde yansıyor canını sıkma yinede rahatlıycaksan dr.la bir konuş diğer sıkıntılarında derin uykuya dalamamandan kaynaklanıyor sanırım :) yediklerine dikkat et ve yatmadan önce bişeyler atıştırmamaya özen göster geçenlerde ben rüyamda sıpaya muz yediriyordum çok sıkıntılı bir geceydi :) doktora sordum çok garip rüyalar gördüğümü ve çokda net hatırladığımı bana aynı şeyleri söyledi hamilelikte oluyor derin uyku olmadığı için hatırlar ve huzursuz olursun dedi seninkide muhtemelen böyle bişey zaten hamilelikte hep hayvan yavrularını görürmüşüz nedensee :)kendine dikkat et öpüyorum sizi :)

Geri