Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Ahhh kıyamam ben sana, bak bu günlere gülüp geçeceksin inşallah... kendini yorgun hissediyorsan biraz ara ver dinlen tatil falan yapın eşinle, sonra tekrar sil baştan başlarsınız ve kesin hemen aşılama yaptırın :)
ŞUAN tatile çıkamayız ..görümcem de bizde ağlayamıyorum somurtamıyorum da ,iice ağlayıp içimi döksem belki de rahatlarım ama onun gelmesi de kötü oldu ..neyseki tek gittim doktora o yoktu o zaman o da öğrenmiş olacaktı iice canım sıkılacaktı ..bu ay zaten akışına bırakacağız bişey yapsak da ileriki aylarda olur muhtemelen ..kendi doktorumla iice konuşacağım bugün bakalım ne diycek ..gerçi o da izinliymiş diğer doktora göstericem ama tel ile arar görüşürüm ..ama yüzyüze konuşmak başka tabi ..o da 1 ağustosta gelecekmiş

herkese günaydın kızlar güzel bir gün olsun hepmiz için:)

kızlar cok uzgunum
canım adet mi oldun? hayırdır?? listeden çıkarmışsın kendini, Allah büyük inş yakında meleğine kavuşursun.

herkese selam meleklerr... listemiz up uzun olmuş maşallah...bu sayfanın uğuru..tüm hamiş melekleri kutluyorum...bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah....düşükten sonra pek girmedim arada bir baktım sadece..çünkü yazacak dermanım yoktu...şimdi ise yeni adet tarhimi sabırsızlıkla bekliyorum... bu sefer başka bi duygu var içimde sanki o muhteşem haber bu ay yine gelicek gibi..ama bu sefer de kaybetmemek için bebeğimi erken öğrenicem gebe olup olmadığımı iğnelerime başlıcamm.yeterki olsun herşeye katlanırım....sizinde yardımlarınızla...yeni beklemedğim adet tarihim 31 temmuz..allahım umutlarımızı boşa çıkarma...
mrb canım nasıl oldun toparlandın mı? dileklerine tşk ederiz inş senin de hissin doğru çıkar ve yeniden hamiş listesine eklenirsin. hadi bakalım Allah gönlüne göre versin.

yavas yavas yukari cikiyorum ondan sonra patttt bide bakmisim asagilardayim yeniden heyyyttt :D:D
inş bu son yukarı çıkışın olur canım, sonra doğruca hamiş listesine çıkarsın:)

selam lae çektirdim ..korktuğum kadar olmadı ama çok kolay da olmadı çok kastım kendimi ,bacaklarım titredi işlem boyunca ...çok şükür çektirdim ..sonuçları bugün alıcam ..ama moralim bozuk ..kadın doğumcu tek tüpün kesin açık 2.ise kapalı gibi görünüyor ama radyoloji doktorları da bakıp karar verecek dedi ..hangi tarafım tıkalı bilmiyorum ama canım sıkkın ,akşam zırladım yine ..tek tüple hamile kalınıyormuş ama ihtimal düşüyormuş ..ben zaten bu filmden bundan ötürü korkuyordum ..bi terslik çıkacağını tahmin ediyordum ..tek tüp dış gebelik ihtimalini güçlendiriyormuş ..doktor önemli değil dedi ama kesin bugün konuşacağız sonuçtan sonra ..yani dış gebelik ihtmali kalksın diye laparoskopi yapabilirler ...uğraşmaktan yoruldum ..kadın doğumcuya gidip sırada bekleyen gebeleri görünce başlıyorum zırlamaya ...bugün bir de boş film çekilecekmiş ..o neyse artık ...öğleden sonra randevum var ..sonuçları bir de kendi doktoruma göstericem bakalım o ne diycek ...tek tüpte çare ne önce laparoskopi sonra aşılama mı yoksa direk aşılamada tutarmı bilmiyorum ama laparoskopi yapılıp tüp açılmadan aşılama tutar gibi gelmiyor bana ..kafam çok karışık gerginim ,zaten baştan beri ben hissediyordum tıkanıklık olduğunu çünkü doğum kontrol hapını yarım yamalak kullanmama rağmen 1,5 sene gebe kalmamıştım demekki tıkanıklık ta o dönemden beri varmış ..
bakalım bugün ne diycekler ...
canım benim anlıyorum seni böyle uğraşıp beklemek zor olmalı. istersen biraz ara verin kafanı dağıtmaya çalış başka şeylerle ilgilen, bak Allah çok büyük hiç beklemediğin zaman da senin de bebeğini yollayıp yüzünü güldürebilir. tıp çok ilerledi belki tüp bebekle hamile kalırsın, yeter ki umudunu kaybetme inş sen de emeklerinin karşılığını alıp yakında meleğine kavuşursun.

herkese günaydınnnn hayırlı mutlu we hamişli günlerrr :)
günaydın sana da canım tşkler:) nptın var mı bir gelişme?

eveeett şimdi de geldik temmuz ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi 35 haftalık hamiş OĞLAN

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 29 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 26 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 25 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 24 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
21 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 20 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 19 haftalık hamiş OĞLAN

10.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 ???

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim
öğrt. 18 haftalık hamiş KIZ çok mutluyum)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
18 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce
öğrt. 16 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 15 haftalık hamiş

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 15 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 13 haftalık hamiş

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 12 haftalık hamiş

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 Memur
10 haftalık hamiş

21.beyonceee............................haziran hamişi
7 haftalık hamiş Tebrikler

22.esinerkan..............haziran hamişi
Düzce 24 Okul öncesi öğrt. 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler Büyük süpriz oldu:))

23.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 Üniv. öğrc. 6 haftalık hamiş Tebrikler

24.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

25.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

26.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 Memur 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

27.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-unıca.....................................???
-sılam_nisa............................??? 22 haziran Türkçe öğrt.
-burçemm..............................??? Tekirdağ
-baharrrımmm.......................??? Ardahan Güzellik uzmanı
-mini garaböcük...................??? Gurbetçi Eskişehirli 26
-haziran13.............................??? İstanbul 35 Mühendis
-yesi.......................................??? 25
-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul
-fatma mutlu.........................??? 15 temmuz Elazığ 21
-best_dream.........................??? 15 temmuz
-sevde7.........................??? 21 temmuz

-ayşe arslan........................22 temmuz Kayseri
-fatma 2...............................23 temmuz
-yaseminnnnnnn..................24 temmuz Kütahya 22 Ev hanımı
-çitos.....................................? Yozgat
-tektanemmm.......................25 temmuz
-hayal..................................26 temmuz Tokat 24 Türkçe öğrt.
-geveze.............................31 temmuz
-geweze.................31 temmuz Ankara 22 Üniv. öğrc.
-bebekyüzlüm.......................? Ankara Ev hanımı
-sinemtugra...........................?
-darkangel80.......................?
-tuha..................................?
-uyuzmuyum_neyim.............10 ağustos Ankara 28 Memur

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33
-aymelek...................? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin..................?
-melodi_cn................? İstanbul 25 Ev hanımı
-pirenses..................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 58 kişi olduk, herkesi bekleriz..

Son düzenleme:
selam lae çektirdim ..korktuğum kadar olmadı ama çok kolay da olmadı çok kastım kendimi ,bacaklarım titredi işlem boyunca ...çok şükür çektirdim ..sonuçları bugün alıcam ..ama moralim bozuk ..kadın doğumcu tek tüpün kesin açık 2.ise kapalı gibi görünüyor ama radyoloji doktorları da bakıp karar verecek dedi ..hangi tarafım tıkalı bilmiyorum ama canım sıkkın ,akşam zırladım yine ..tek tüple hamile kalınıyormuş ama ihtimal düşüyormuş ..ben zaten bu filmden bundan ötürü korkuyordum ..bi terslik çıkacağını tahmin ediyordum ..tek tüp dış gebelik ihtimalini güçlendiriyormuş ..doktor önemli değil dedi ama kesin bugün konuşacağız sonuçtan sonra ..yani dış gebelik ihtmali kalksın diye laparoskopi yapabilirler ...uğraşmaktan yoruldum ..kadın doğumcuya gidip sırada bekleyen gebeleri görünce başlıyorum zırlamaya ...bugün bir de boş film çekilecekmiş ..o neyse artık ...öğleden sonra randevum var ..sonuçları bir de kendi doktoruma göstericem bakalım o ne diycek ...tek tüpte çare ne önce laparoskopi sonra aşılama mı yoksa direk aşılamada tutarmı bilmiyorum ama laparoskopi yapılıp tüp açılmadan aşılama tutar gibi gelmiyor bana ..kafam çok karışık gerginim ,zaten baştan beri ben hissediyordum tıkanıklık olduğunu çünkü doğum kontrol hapını yarım yamalak kullanmama rağmen 1,5 sene gebe kalmamıştım demekki tıkanıklık ta o dönemden beri varmış ..

uyuzum sakın üzülme bak böyle tüpleri tıkalı olup küçük operasyon geçirdikten sonra 2-3 ay içinde hemen hamile kalıyorlar. Öyle pes etmek yok. Bak benim 2 yıla yakın olmadı. Sabredeceğiz. Allahım bir gün dualarına karşılık verecek emin ol..

canım benim mayıs ayında geçirdiğim operasyondan haberin wardır.laparaskopi we histereskopi...doktor orda so tüpümün çalışmadığını we kapanmasa ileriki bir hamilelikte düşükle sonuçlaacağını o yüzden sol tüpü tamamen kapattıklarını söyledi.sağdan yumurtam olmadığı için solda oluşan yumurtayla sağdaki tüplerin yakalamasının zor olduğunu we tüp bebek yapmamızı söyledi.şuunu söylemek istiyorum bak sonuç ne olursa olsun gerçeği öğrenmiş oldun.aşılamanın tutup tutmayacağı konusunda bişey diyemem ama tüp bebek şansımız war tıp o kadar ileledi ki 25 sene sonra bile ewlat sahibi olan war.isyan etme üzülme rabbim hangi yollla nasip ederse o yolla olur.her canlının yeryüzüne gelme sebebi olduğu kadar gelmemesininde sebebi wardır.Allah dan gelen bir şey razı olmamız lazım.biraz kafanı dağıtmaya çalış.eşinle beraber değişik bişiler yapın.Allah yardımcın olsun...

slm kızlar ben geldım gelısmelerı anlatacam gecen ayda calısma olmadıgı ıcın gebelık yok ınsallah bundan sonrakı aylar kızlar sütüm geldıgı ıcın sanırım korumus bırde rahım agzında ıltıhap olumus onun tedavısını gordum bakalım doktorum ılk 3 ay ıcınde hamıle kalmamı soledı hayırlıısı allahtan anlatacak cok sey var sımıdden opuyorum

slm kızlar ben geldım gelısmelerı anlatacam gecen ayda calısma olmadıgı ıcın gebelık yok ınsallah bundan sonrakı aylar kızlar sütüm geldıgı ıcın sanırım korumus bırde rahım agzında ıltıhap olumus onun tedavısını gordum bakalım doktorum ılk 3 ay ıcınde hamıle kalmamı soledı hayırlıısı allahtan anlatacak cok sey var sımıdden opuyorum
hg canım özlemiştik seni:) geçmiş olsun, hadi bakalım inş sonraki ay hamiş kalırsın herşeyin hayırlısı. anlatılacakları yavaş yavaş anlatırsın bize, yokluğun belli oldu valla:)) öptüm..

offfffff çok sıcak arkadaşlar ben çok terliyorum yaaa ne olcak bilmiyorum böyleee bebişte etkilenio sanırım ben böle olunca daha az harket ediyor napsın oda miskinleşiyor benle birlikte sanırımm :((

melekcim hoşgeldin facede yazmıştım zaten inşallah güzel haberlerini alırız canım...

uyuscum hiç morelini bozma canım biliyorum çok zor bi durum hele böyle beklemek ama herşey daha iyi olacak canım emin ol...

hoşgeldin melo gözlerimiz yollardakaldı artk sırayla gelir kızlar inş. hayırlı haberlerle gelirler.öpüyorum canım.

Geri