Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

herkese selamlar fıstıklar kısa süreli gelemedim yanınıza buaralar kayın pederim biraz rahatsız kalpte ritim bozukluğu vardı 1 senedir ama bu son 10 gündür çok sık rahatsızlanmaya başladı kaç gün o hastane senin bu hastane benim geziyoruz nabız 260 lara kadar çıkıyo 2 iğne yapıyolar düşürüyolar eve yolluyolar biz bir kaç saat sonra hoop yine hastanedeyiz yine fenalaşıyo en sonunda adamcağızı yoğun bakıma aldılar tedbir amaçlı.çok üzüldük telef olduk valla çokta severim dünya tatlısı,iyisi bişeydir.yarın anjiyo yapılacak sonrada pil takıcaklarmış.sonrasında iyi olcak böyle şeyler yaşamıycak inşallah.allahım herkese önce sağlık versin inşallah. şehitlerimizede depremde ölen kardeşlerimizede allah rahmet eylesin kalanlarada yakınlarınada allah sabır, sağlık versin inş. işte bende durumlar böyle inşallah hepiniz iyisinizdir:)
canım kayınpederine çokk geçmş olsun inş ameliyatı da başarılı geçer Allahtan acil şifalar dilerim. aminn ard arda gelen şehit ve deprem haberleri gerçekten çok üzücü Allah ailelerine sabır versin, ölenlerin hepsi yerlerinde rahat uyusun. biz de iyiyiz şükür 32. haftadayız baya büyüdük, buraya da sık sık giriyorum aussie-angel ı merak ediyorum bir haber var mı diye. sabaha karşı face e yazmış sezeryan olucam diye inş bebeğini sağlıkla kucağına almıştır.

defnem öncelikle çok geçmiş olsun inşallah amelyt iyi geçer hayırlı haber verirsin tekrar geçmiş olsun..

canım çok sağol bide senin hamiş olmanı bende duysamda bende sevinsem. ama inşallah az kaldı hayırlı haberine allahım çok bekletmesin bitanemm...:D:D

defne kayınpederine çok geçmiş olsun canım,Allah şifalar versin inşallahh.benimde çok sevdiğim kuzenim bingölde asker,Rabbim hepsini korusun inşallah şehitlerimizede Allah rahmet eylesin ailelerine sabırlar versin,aminn...deprem de ölenlerinde mekanları cennet olsun,Rabbim sabırlar versin bir an önce yaralarını sarsınlar inşallah...

herkese selamlar fıstıklar kısa süreli gelemedim yanınıza buaralar kayın pederim biraz rahatsız kalpte ritim bozukluğu vardı 1 senedir ama bu son 10 gündür çok sık rahatsızlanmaya başladı kaç gün o hastane senin bu hastane benim geziyoruz nabız 260 lara kadar çıkıyo 2 iğne yapıyolar düşürüyolar eve yolluyolar biz bir kaç saat sonra hoop yine hastanedeyiz yine fenalaşıyo en sonunda adamcağızı yoğun bakıma aldılar tedbir amaçlı.çok üzüldük telef olduk valla çokta severim dünya tatlısı,iyisi bişeydir.yarın anjiyo yapılacak sonrada pil takıcaklarmış.sonrasında iyi olcak böyle şeyler yaşamıycak inşallah.allahım herkese önce sağlık versin inşallah. şehitlerimizede depremde ölen kardeşlerimizede allah rahmet eylesin kalanlarada yakınlarınada allah sabır, sağlık versin inş. işte bende durumlar böyle inşallah hepiniz iyisinizdir:)
cnm cok gecmıs olsun allahım acıl sıfa versın ....

Allahım büyük canım inşallah seninde meleğini göndermiştir ve bu sakin süreçten sonra sevinç çığlıklarıyla coşar yuvan inşallahhhhhhhhhhhhh :bebeğim:

lalezarım maaşallah sağlıkla büyüyün canım ben amniyosentezi merak ettim sonuç gelmedi demi henüz inşallah buradan selzeh gibi seninde meleğinin yaşını kutlarız canım fotoğrafına bakıp bakıp teyzoşun yer o minik parmaklarını derimm ayyyy Allahım hayırlısıyla o günleri göstersin bizee :kiss:

Yok canım daha sonuçlar işte 3-4 hafta demişlerdi, daha bu perşembe 3. hafta dolacak, bende merakla bekliyorum, ama fazlda düşünmemeye çalışıyorum... İnşallah canım nice yaşlarımızı beraber seninde meleğinle birlikte kutlarız, canım benim :)

Biz iyiyiz canım, kayınpederine de çok geçmiş olsun şimdiden, inşallah iyi geçer ve bir an önce sağlığına kavuşur ..

selam kızlar nasısınız doğum yapan meleklerımız hayırlı uğrl olsun yenı hamışımizi tebrık edıyorum

kızlar morelım dun nasıl bozuldu dun dk gıttım rahım fılm cekılmıye kan vermıştım sut hormona baktılar yuksek cıkmış 100 beynınde ya tımur yada kıtle olabılır dıye oyle korkıttı kı nasıl korktum beyn dk gıttım emer cektı herhangı bırşey cıkmadı hormon yukselmiş hap kullancakmışım kızlar sut hormon yuksek cıkan varmı korkulacak seymı rahım flm cektırdım amma zormuş o fılm ccok canım yandı ama tupler acıkmış 3 gun ılışkı yasak dedı ama fılm hamıle kalanlar nasıl oluyor

şimdide geldik ekim ayına rabbim bebek isteyen kardeşlerime hayırlı sağlıklı evlatlar versin hamilelere hayırlı sağlıklı hamilelikler ve doğum yaklaşanlara hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inş.

HAMİŞLERİMİZ
Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak
doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz

2.ayşegüüll..................ocak hamişi ayşemizde 7 ekim 18:50 de oğluşunu doğurdu rabbim hayırlı etsin analı bablı büyütsün.Gözümüz aydın

3.salkım......................şubat hamişi salkım arkadaşımızda 11 ekim saat 11 gibi sezeryan doğumla kızını kucağına aldı rabbim evladını hayırlı etsin analı bablı büyütsünler.
4.tuvanna....................şubat hamişi ???
5.aussie-angel............şubat hamişi arkadaşımız 25.10.2011 tarihinde doğum yaptı kızımız dünyaya geldi rabbim hayırlı etsin analı babalı büyüsün inş.
6.hazan_11.................şubat hamişi arkadaşımızda doğum yaptı bir kızımız daha ünyaya geldi rabbim hayırlı etsin analı babalı büyüsün inş
.
7.burju........................mart hamişi 35 haftalık hamiş KIZ
8.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 yaş 35 haftalık hamiş KIZ
9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 34 haftalık hamiş KIZ
10.sen-lin12121212.....mart hamişi 33 haftalık hamiş OĞLAN
11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 32 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum))
12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 32 haftalık hamiş OĞLAN
13.mavikedi...............nisan hamişi son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 29 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 28 haftalık hamiş KIZ
15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???
16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 28 haftalık hamiş
17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 26 haftalık hamiş OĞLAN
18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 25 haftalık hamiş OĞLAN
19.sinoplu_17............mayıs hamişi ???
20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 23 haftalık hamiş OĞLAN
21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 23 haftalık hamiş OĞLAN ???
22.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 21 haftalık hamiş
23.beyonceee............................haziran hamişi 21 haftalık hamiş
24.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 20 haftalık hamiş oğlan
25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 19 haftalık hamiş
26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 18 haftalık hamiş oğlan
27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 18 haftalık hamiş kız
28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 87 haftalık hamiş oğlan
29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 17 haftalık hamiş oğlan
30.Gülendan .......temmuz hamişi son adet 3temmuz uşak ev hanımı 16 haftalık hamiş oğlan?
31.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 15 haftalık hamiş
32.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 14 haftalık hamiş tebrikler)
33.tektanemmm....................temmuz hamişi son adet 25 temmuz 13 haftalık hamiş tebrikler)
34.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 12 haftalık hamiş tebrikler)
35.baharrrımmm................ağustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 11 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler)
36.ecce.........ağustos hamişi son adet 15 ağustos 11 haftalık hamiş
37.sevde7........ağustos hamişi son adet 24 ağustos 10 haftalık hamiş
38.darkangel80....ağustos hamişison adet 31 ağustos 9 haftalık hamiş
39.tuha..................ekim hamişison adet tarihi 7 ekim 7 haftalık hamiş
40.emral................ekim hamişi son adet tarihi 16 eylül 6 haftalık hamiş

41.yi merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-bal arısı ....................30 eylül
-Ayparçası.....................6 ekim
-şimall........................10 ekim
-ece naz......................11 ekim
-ocuk....................12 ekim
-lovely...........................17 ekim
-hale77......................16 ekim
-sedenim................19 ekim
-fatma2....................20 ekim
-canay......................24 ekim
-beklenenbebiş.......................24 ekim
-burçem..........................25 ekim
-Sılam nisa.....................27 ekim
-massal.......................30 ekim
-mini garaböcük...............1 kasım
-bebekyüzlüm .....................5 kasım
-dilber yavuz............................5 kasım
-defne defne.............................10 kasım
-ayşe arslan.............................24kasım
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler

-çitoş..............? yozgat
-geveze..................?
-ayşegül.......................?
-haziran 13....................?istanbul 35 yaş mühendis
-hayal.............................?
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.
adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır
.
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 76 kişi olduk, herkesi bekleriz...

Son düzenleme:
pırenses benımde yuksektı dostınex dıye bı ılac verıp 2 hafta ıcerısınde sutum kesıldı ve hemen hamıle kaldım ıns senınde ole olur bıtanem...gecmıs olsun

Geri