Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar kar tatili yapıyorum :) dün yazı gelmiş ama benim gec haberim oldu dün de tatilmişiz ama dün calıştım, cok güzel kar yağdı ama bugün eriyor :( salı günü dr gidecektim kardan gidemedik malum, yarın inş bir aksilik olmazsa gidicez, kuzucuk iyice büyüdü hissettiriyor leğen kemiklerimi tekmeliyor :D

herkesin kandili ve cuması mübarek olsun güzel melekler. allah tüm dualarınızı kabul etsin hamiş arkadaşlara hayırlı doğumlar bebek isteyenlere de en kısa zamanda bebek nasip etsin...

canlarım kandiliz mubarek olsun bu mubarek günde hamiş olmak isteyenler hamiş olsun doğum u yaklaşanlarada hayırlı kolay doğumlar diliyorum hepinizi çok özledim gaz problemimiz çok şükür hafifledi biraz grip oldu meleğim ama geçecek inş biz büyüdük baya yakında 4 aylık olacak yavrum hepinizi öpüyorum allaha emanet olun

canlarım,anneler,anne adaylarımız kandiliniz mübarek olsun... cennet kokulu bebeklerinizi öpün koklayın yerimize annişler;) doğumunu bekleyen annelerimizinde hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almalarını nasip etsin rabbim. allahım bu mübarek günde anne olmak isteyen anne adaylarımızıda çok bekletmesin haırlı haberler versinler burdan en kısa zamanda inşallahhhhh.. öpüyorum hepinizi, dualarımızı birbirimizden eksik etmeyelim:D

kızlar merhaba annemlerdeydim ben kan man yaptırmadım off dr ve hastane korkusu var bende napıcam ya:( adet olmadım testler koyu eminim gebelik var hayırlısıyla ama korkuyorum

selam canlarımm:):)ben hamileyim sanırım adetimden bir gün önce yani dün test yaptım evde pozitif çıktı bugün farklı markayla yaptım yine çift çizgi pazartesi kan testi yaptırıcam inşallah hamileyimdir dua edin kızlar:):)

Geri