Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi 39 haftalık hamiş OĞLAN

2.denizzzz...................eylül hamişi
30 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 30 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 16 haftalık hamiş

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 13 haftalık hamiş İKİZ Yeni hamişimiz tebrikler :)

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği) Ankara 11 haftalık hamiş

7.esmerim53..................ocak hamişi
11 haftalık hamiş

8.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu.............20 mart
-özlem gök.............20 mart
-a.özlem.....................düzensiz Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)
-ayşegül&ramo................8 nisan İzmir 22 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi 40 haftalık hamiş OĞLAN

31 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 31 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 17 haftalık hamiş CİNSİYET?

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 14 haftalık hamiş İKİZ

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği) Ankara 12 haftalık hamiş

12 haftalık hamiş

-gece_kuşu.............20 mart ???
-özlem gök.............20 mart ???
-a.özlem.....................düzensiz ??? Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Selam melekler nasilsiniz??muhtemelen unutulduk :))bi bakmak istedim maasallah 2.bebegi yapanlar var;))Gamze abla nadlsn fistik kizin ve yakisikli oglusun napiyor??yuruyodur kesin;))bnm oglum da 1hafta oldu yurumeye baslayali cok hareketli;))ozldm valla herkesi:))neydi o gece yarilarina kadr ettgimiz sohbetler:))oyyy oyyy simdi ne vakit kaliyo ne bise.face grubunun linkini at da ona bakiy ablavm girym.seni de cok ozledm bu arada,kizlari goruyosan coook coook selam soyle,mavi`ye de ozellikle:))goruselim insallah.

selam kızlar nasılsınız:) seheker sey maşallah yaa gerçekten ne gunlerdı ınanın sımdı baen dıyorum o günler nede rahatmış ole:) ama cok sukur melegımle cok mutluyuz okadar akıllıkı ( akıllı derken yaramazlık manasında demiyorum yaramzzz cok yaramaz) ya mesela kızıyorum duruyor ıstemedıgım seylerı ellemıyo ama herseyı ağzına götürmekten de vazgecmıo:) anlıcanız buyuduk oyle olgunkı ınanın bazen dıyorum bu mınık benden zekı herseyı bılıo buyumuste kuculmus bakalım zaman ne gosterce hadı kızlar görüşmek uzere opuldunuzz

merhaba kızlar, uzun zaman girmeyeli pazartesi günü işe başladım o kadar zor geldi ki kızımı bırakmak ama allahtan annem bakıyor. Sütümü sağıyorum akşam eve gidince buzluğa atıyorum sizce böyle uygun mudur? Şöyle bir gerilere bakıyorum, ne zaman hamiş olcam diye bakarken rabbim bu günleri de gösterdi.Allahım isteyen herkese nasip etsin Bol bol dua edin inan ki çok faydası oluyor. Sizlerden güzel güzel haberler duymak dileği ile allaha emanet olun.

merhaba kızlar, uzun zaman girmeyeli pazartesi günü işe başladım o kadar zor geldi ki kızımı bırakmak ama allahtan annem bakıyor. Sütümü sağıyorum akşam eve gidince buzluğa atıyorum sizce böyle uygun mudur? Şöyle bir gerilere bakıyorum, ne zaman hamiş olcam diye bakarken rabbim bu günleri de gösterdi.Allahım isteyen herkese nasip etsin Bol bol dua edin inan ki çok faydası oluyor. Sizlerden güzel güzel haberler duymak dileği ile allaha emanet olun.

ne kadar güzel rabbim inşallah isteyen herkezlere nasip eder bana dA :)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi 41 haftalık hamiş OĞLAN

32 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 32 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 18 haftalık hamiş CİNSİYET?

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 15 haftalık hamiş İKİZ

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği) Ankara 13 haftalık hamiş

13 haftalık hamiş

-a.özlem.....................düzensiz ??? Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi 41 haftalık hamiş OĞLAN

32 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 32 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 18 haftalık hamiş CİNSİYET?

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 15 haftalık hamiş İKİZ

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği) Ankara 13 haftalık hamiş

13 haftalık hamiş

canm ben adet oldum yeni tarih 4 mayıs inş bu son olur :)

Geri