gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yer Gök Aşk Gönül Dağı Şarkısı Sözleri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yer Gök Aşk Gönül Dağı Şarkısı Sözleri istiyorum sizden mümkünse bana acil olarak Yer Gök Aşk Gönül Dağı Şarkısı Sözlerini yazın.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Yer Gök Aşk Gönül Dağı Şarkısı Sözleri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerim yer gök aşk

meleklerim yer gök aşk

yer gök aşk yusuf kimle evlenecek yer gök aşk yusuf kime aşık olacak aşkta kime aşık olacak aşkta kimle evlenecek meleklerim yer gök aşka bakanlar ewt yazsın yusuf kimle beraber olacak
  2. Yer gök aşk...

Yer gök aşk...

yer gök aşk facebook yer gök ask facebook aşk kostümleri kıyafetleri yergök FOX tv YER GÖK AŞK ı izleyenler...ohyandan
  3. Yer Gök Aşk dizisinde Badenin söylediği ninni sözleri

Yer Gök Aşk dizisinde Badenin söylediği ninni sözleri

Yer Gök Aşk dizisinde Badenin söylediği ninni sözleri Yer Gök Aşk Ak taş diye belediğim türküsü sözü Merhaba Sevgili Melek'ler... Yer Gök Aşk dizisinde Bade karakterinin söylediği Ak Taş diye Belediğim ninni sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ak taş diye belediğim Tülbendime doladığım Haktan dilek dilediğim Mevlam bu taşa can versin. Yoldan geçen yolcu kardaş Ben...
  4. gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden

gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden

gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden ne kadar güzel bir şarkı değil mi benim yüreğime hitap ediyor adeta :)
  5. İşte Sizlere Yer Gök Aşk Dizisi Gönül Dağı Türküsünün Sözleri

İşte Sizlere Yer Gök Aşk Dizisi Gönül Dağı Türküsünün Sözleri

Yer Gök Aşk Dizisi Gönül Dağı Şarkı Sözü Yer Gök Aşk dizisini izleyenleriniz vardır... Orada çalan Gönül Dağı türküsünün sözlerini sizlerle paylaşıyorum meleklerim....Yer Gök Aşk dizisi hakkında kısa bilgi almak isteyen meleklerimiz buradan bakabilirler... Yer Gök aşk Gönül Dağı Sözleri Gönül dağı yağmur yağmur varan olunca Akar can üstüne sel gizli gizli Bir tenhada can cananı...

Sayfayı Paylaş