gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

yesil elbise

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Yesil Elbise Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu.
    -"Gel seni camiye götureyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun."
    -"Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun."dedi.
    -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum."
    -"Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum."dedi.
    Gayri ihtiyari gülmeye başladım.
    -"Herhalde şaka yapıyorsun. Bunun icin cami terk edilir mi?
    -"Ciddi söylüyorum. Giyimime ve özellikle yeşile düşkün olduğumu bilirsin."dedi.
    Gerçekten de öyleydi. Giydiği birbirinden güzel elbiseleri; mutlaka yeşilin bir başka tonundan seçer ve her zaman ütülü tutardı.
    -"Peki" dedim. "Hayatında hiç camiye gitmedin mi?"
    -"Çocukken dedemle birkaç kere gitmiştim. Hem o yaşlarda dizlerimin aşınacak diye herhalde endişe etmiyordum. Fakat artık camiye gidebileceğimi zannetmiyorum."
    Söyledikleri beni son derece şaşırtmış ve bu konuyu açtığıma pişman etmisti. Daha sonra tokalaşıp ayrıldık. Onunla konuşmamızdan iki ay sonra; kendisinin camide olduğunu söylediler.Hemen gittim. Bahcedeki namaz saflarının en önünde duruyordu ve yine yeşiller vardı üzerinde . Yavasca yanına yaklaştım ve Kısık bir sesle:
    "Hani camiye gelmiyecektin ?" dedim
    Hiç sesini çıkartmadı. Çünkü musalla taşının üzerinde, yeşil örtülü bir tabut içinde yatıyordu

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yesil elbise
    emeğine sağlık

yesil elbise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yesil Soslu Tavuk Sarma

Yesil Soslu Tavuk Sarma

tavuk biftek sarma tavuk sarma resimli soslu Malzemeler 2 Adet Tavuk Biftek (125'er gr.) 3 Yemek Kaşığı Kıyılmış Maydanoz 1 Yemek Kaşığı Hardal 1 Tatlı Kaşığı Sıvı Yağ 1 Su Bardağı Tavuk Suyu Tuz , Karabiber 300 gr. Haşlanmış Patates 1 Tatlı Kaşığı Nişasta Yapilis Tarifi Tavuk bifteği tuzlayıp biberleyin. 2 yemek kaşığı maydanozu hardal ile karıştırıp bifteklerin üzerine sürün,...
  2. Yesil Gözlü geldi....

Yesil Gözlü geldi....

yeşil göz avatarları yeşil gözlüm şiir gözle ilgili şiirler gözlerle ilgili şiirler gözlerle şiir Merhaba Melekler ben geldim, benide araniza alirmisiniz:bananaparty::bananaparty::bananaparty:
  3. zeytinyagli yesil fasulye

zeytinyagli yesil fasulye

zeytinyağlı yeşil fasülye zeytinyağlı yeşil fasulye fasulye yapılışı fasulyenin yapılışı yemekleri - malzemeler- 1 kg taze fasulye 1 adet sogan 1 adet domates 3 corba kasigi zeytinyagi bir tutam tuz biraz seker Yapilisi fasulyeleri yikayip ufak ufak dograyin.sogani,domateside ufak bir sekilde kup kup dograyin.tencerenin altina zeytinyagini koyun ustunede fasulyeyi soganlari onun...
  4. Yesil Elbise

Yesil Elbise

Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götureyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun." -"Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun."dedi. -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum." -"Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum."dedi. Gayri ihtiyari gülmeye başladım....
  5. yesil yeşil

yesil yeşil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş