gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yılbaşı hindisinin iç malzemesini yazın acilll

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yılbaşında arkadaşlarla bizde toplanacağız.Sürpriz olarak hindi dolma yapmak istiyorum ama içinin nasıl hazırlayacağım bilemiyorum, herkes başka birşey diyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle hindiyi sığacağı kadar bir tencereye koyup üzerini kapatacak şekilde su ekliyoruz. Üzerine biraz tuz atıp, yumuşayana kadar 1-2 saat kaynatıyoruz. Yumuşadıktan sonra hindiyi borcama, suyunu da ayrı bir kaba ayırıyoruz. Ayırdığımız su ile iç pilav yapacağız İç pilavı Fırında Tavuk tarifindeki gibi yapabilirsiniz. Yani bildiğimiz pilav olacak.

Pilavı hazırladıktan tencereden almadan içine aşağıdaki malzemelerden istediğinizi koyabilirsiniz.
    Ceviz
    Fındık
    Kuş üzümü
    Kestane (önceden haşlanıp, küçük parçalara ayrılmış.
    Pilav olduktan sonra yukarıdaki malzemelerden sevdiklerinizi tencerede pilavla birlikte karıştırarak ekleyebilirsiniz. Ardından hazırladığımız iç pilavı haşlanmış hindinin içine dolduracağız.

yılbaşı hindisinin iç malzemesini yazın acilll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç bakımı için doğal malzemeler

Saç bakımı için doğal malzemeler

sarımsaklı saç maskesi sarımsakla saç bakımı sarımsaklı bakımı sarimsakli bakimi için sarımsak maskesi Parlak saçlar için 1 yumurtanın sarısı ile 2 çorba kaşığı zeytinyağını karıştırın. Saç diplerine sürüp masaj yapın ve 10 dakika bekleyin. Sampuanla yıkayıp durulayın. Saçlarınızın parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandığını göreceksiniz. Besleyici maske 1 yumurta sarısı, 1 çay bardağı...
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  4. 2013 için yılbaşı mesajları yazın

2013 için yılbaşı mesajları yazın

Arkadaşlar, yılbaşı gecesi eşe dosta atabileceğimiz yılbaşı mesajları arıyorum. Ama şöyle anlamlı ve değişik olsun lütfen :D
  5. duygusal yılbaşı mesajları yazın

duygusal yılbaşı mesajları yazın

Ben zaten duygusal bir insanım ve çevreme de o şekilde anlamlı mesajlar atmak istiyorum yılbaşında. Duygu yüklü yeni yıl mesajları paylaşırsanız çok sevinirim :)

Sayfayı Paylaş