Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya..

Arkadaşlar hepinizi çok iyi anlıyorum ama şu 1 senedir çocuğum olmuyr diyen arkadaşlara çok şaşırıyorum .zaten dktorlarda normal karşılıyor.
Benim tam 17 dile kolay 17 senedir čocuğum olmuyor ve inanın ūzūntūmū tarif edemem
Artık dayanılmaz bir hal aldı ūzerimde yakınlarımn hamile haberlerini duymak beni çıldrtıyor ,artık ne yapsamda rahatlasam diye çareler arıyorum
Pskoloklara gitsem ilaç kullanmak istemiyorum bence ilaçlar kötū sonuclar dogurabiliyor
Allahım çıldıracağım şimdide eltimin kızının hamileligini hazmedemiyorum ben gelin geldigimde bebektiler ,Allah im bu nasıl bir imtihandır kafayı yiyecegim .
Bana gercekten beni rahatlatacak sözlerinize ihtiyacim var ,Beni gercekten benim gibi dusunenler anlar ne diyim Allahim en kisa zamanda bizimde yuzumuzu guldursun yada rahatlatsin bőyle hayat surmuyor :( :( :(

Bu dünya da herkesin bir sınavı oluyor Allah sevdiklerimizle sınamasın bizleri... Bazen en umutsuz zamanlar da bile bizi yaradan öyle güzel umut kapıları açıyor ve sabrın mükafatını veriyor ki.. Dilerim ki bu kadar uzun süren sabrınızın da mükafatını sağlıklı ve hayırlı evlatlar olarak size göndersin.

Benim 5 senedir 23 yaşındayayım ve fsh 64 savage sendromu denilen hastalık ve her hastalığın tedavisi varken bunun tedavisi bile çıkmamış nasıl bir hastalık şaşkınım doğrusu

Kızlar yanlış anlamayın ama çocuğun olmaması dünyanın sonu anlamanına gelmiyor. Tabi herkes istiyor sevdiğinden bir parça dünyaya getirmek. Kim istemezki anne olmayı. Ama Allah nasip etmemişsede elden bir şey gelmez. Benim kuzenim 20 yıldır evli ve çocuğu yok. İlk günler ağlayıp sızlıyordu .Çevrenin baskısı onun psikolojisini bozdu .Çocuk tedavisinde kullandığı ilaçlar gögüslerinde kistler oluşturdu. Şimdi bu kistleri kötü hastalık için risk . Hiç bir şey canınız dan iyi değil. Bu hayatın tekrarı yok . Yiyin için bakın keyfinize . Allah inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin .

Geri