Yumurtlama (Ovülasyon) Ne Zaman Oluyor? Gebelik için en uygun zaman

neyse bisey soruyumu belki biriniz bilir. simdi benovulasyon testi kulladim bu ay ilk defa 26 sinda test bana güldü 26 sindada güldü sonra 27 sinde citf cizgi 28 dede cift cizgi acaba hamileik payi varmi burca hani derlerya ovulasyon testide hamileigi önceden tespit eder diye bide yarin deniyim ne olacak ben sadece 25 de ve 27 sinde iliskiye girdim ne dersiniz.

neyse bisey soruyumu belki biriniz bilir. simdi benovulasyon testi kulladim bu ay ilk defa 26 sinda test bana güldü 26 sindada güldü sonra 27 sinde citf cizgi 28 dede cift cizgi acaba hamileik payi varmi burca hani derlerya ovulasyon testide hamileigi önceden tespit eder diye bide yarin deniyim ne olacak ben sadece 25 de ve 27 sinde iliskiye girdim ne dersiniz.

26 sında da ilişki olmalıydı. 26 ve 27 si ideal günleriniz. Ovülasyon gününüzü yakalamış gibi görünüyorsunuz. 5 gün sonra erken gebelik testi yapabilir veya beta HcG yaptırabilirsiniz. Dileriz beklediğiniz sonuç gerçekleşir.

Selamlar sevgili Ayşe,

Tam olarak yumurtlama döneminizi tespit ettiyseniz doğru yapıyorsunuz fakat size şöyle bir tavsiyemiz olacak. Yumurtlama gününüzden üç gün önce ve yumurtlama döneminizin sona erme tarihinden de iki gün sonrayı da boş geçirmeyin lütfen.

Bu durumu 6 ay bir sene kadar takip etmelisiniz. Herşeyi doğru yaptığınıza inanıyorsanız ve halen çocuğunuz olmuyorsa başka sorunlara bakacağız.

Tamam adetiniz bittikten sonra birliktelik gebelik için pek uygun değil ama. Lütfen bu konunun başında birinci sayfadan tam olarak hangi gün ovülasyon yani yumurtlamanızın olduğunu öncelikle net olarak tespit edin ki bebek için daha sağlam adımlarla ilerleyebilesiniz.

Geri