gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Zalimin Zulmü'' Şarkısı Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zalimin zulmü, şarkısı, notaları, bestesi, nedir, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler

Orhan Gencebay'ın muhteşem eserlerinden biri olan''Zalimin Zulmü'' parçasının sözlerini ve notalarını paylaşıyoruz melekler :)

Daha benden ayrılmadan
    Başka sevgili buldun
    Saadet hiç belli olmaz
    Sevgilim mesut musun?

Şimdi artık yalnızım
    Ağlamak neye yarar
    Zalimin zulmü varsa
    Sevenin Allahı var

Bu sevgiye düştüm neden
    Kendimi unuttum ben
    Daha senden hiç fayda yok
    Gençliğim gitti elden

Şimdi artık yalnızım
    Ağlamak neye yarar
    Zalimin zulmü varsa
    Sevenin Allahı var

''Zalimin Zulmü'' Şarkısı Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Zalimin Zulmü

Nalan - Zalimin Zulmü

Daha benden ayrılmadan Başka sevgili buldun Saadet hiç belli olmaz Sevgilim mesutmusun? Bu sevgiye düştüm nerden Kendimi unuttum ben Hayatımı sana verdim Gençliğim gitti elden Şimdi artık yanlızım Ağlamak neye yarar Zalimin zulmü varsa Sevenin Allahı var
  2. Zalimin zulmü varsa notaları

Zalimin zulmü varsa notaları

Arkadaşlarım zalimin zulmü varsa sevenin allahı var şarkısının acil olarak notaları lazım bana teşekkürler.
  3. ''Ya Habibi'' Şarkısı Notaları

''Ya Habibi'' Şarkısı Notaları

ya habibi, şarkısı, notaları, bestesi, nedir, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Selami Şahin'in ''Ya Habibi'' şarkısının notaları aşağıda melekler :)
  4. Gülpembe Şarkısı Flüt Notaları

Gülpembe Şarkısı Flüt Notaları

Gülpembenin flüt notaları Gülpembenin notaları Merhum Barış Manço'nun en güzel diyeceğim ama hepsi güzel olan eserlerinden birisi, Gülpembe'nin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler . Kendisini rahmetle anıyoruz sen gülünce RE LA LA Sİ(B) LA SOL LA güller açar gülpembe SOL FA SOL SOL FA SOL LA SOL dağlar hep seni söyler FA Mİ FA Mİ FA SOL FA Mİ FA seni çağırır gülpembe Mİ...
  5. Sevdan Bir Ateş Şarkısı Notaları

Sevdan Bir Ateş Şarkısı Notaları

Sevdan Bir Ateş Şarkısı Notaları Sevdan Bir Ateş Melodika Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler, benimde çok sevdiğim bir şarkı oaln ve ara ara mırıldandığım Sevdan Bir Ateş adlı şarkının melodika notalarını sizlerle ve bu notaları bizden rica eden misafirimizle paylaşıyoruz. Sevdan Bir Ateş Notaları

Sayfayı Paylaş