gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

değmen benim gamlı yaslı gönlüme akor değmen benim gamlı yaslı gönlüme notaları türküsünün hikayesi hikayesi türkü Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan ayrıldım
    Evvel bağban idim dostun bağında
    Talan vurdu ayva nardan ayrıldım

Gökyüzünde turna gibi dönende
    Baykuş gibi viran yurda konanda
    Çok ağladım mecnun gibi çöllerde
    Ferhat gibi şirin yardan ayrıldım

Zara - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara - Hasretinden Yandı Gönlüm

Zara - Hasretinden Yandı Gönlüm

zara hasretinle yandı gönlüm notaları gönlüm dağlarda nota Hasretinden yandı gönlüm Yandı yandı söndü gönlüm Evvel yükseklerden uçtu Düze indi şimdi gönlüm Aramızda karlı dağlar Gözlerimde kanlı yaşlar Hasretin bağrımı dağlar (bağrımda kışlar) Başa geldi olmaz işler Yokluğundan öldü gönlüm Gelecektin gelmez oldun Halimi hiç sormaz oldun Yaralarımı...
  2. Zara - Elif Dedim Be Dedim

Zara - Elif Dedim Be Dedim

Elif dedim be dedim aman Yar ben sana ne dedim? Kuş kanedi kalem olsa aman Ah yazılmaz benim derdim Elifim noktalandı aman Az derdim çoklandı Yetiş anam yetiş bubam aman Ah çeyizim bohçalandı Yetiş anam yetiş bubam aman Ah mezarım tahtalandı
  3. Zara - Beni Unutma

Zara - Beni Unutma

beni unutma nota beni unutma notaları zara akor Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde perişan yürürüm Sen de karanlığın sustuğu yerde Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma...
  4. Aşık Veysel - Dostum Beni Niçin Zar İncitirsin

Aşık Veysel - Dostum Beni Niçin Zar İncitirsin

Aşık Veysel - Dostum Beni Niçin Zar İncitirsin dostum beni nicin zar incitirsin verdigin ikrardan donen degilim senden gayrisina meylimi vermem ucup daldan dala konan degilim elifimin yazilmistim askina yoksa yarim yatmisdi koskune ben yandim kul oldum senin askina beyhude ellere yanan degilem

Sayfayı Paylaş