gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zayıflama Egzersizleri

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zayıflama egzersizleri çocuklar için zayıflama hareketleri Bel Yana Eğilme Bacakalrınızı iyice açın ve ellerinizi başınızın arasında kenetleyin. Sırtınızı düz tutun. Dirseklerinizin kulaklarınızla aynı hizada olmasına ve bedeninizin öne ya da arkaya bükülmemesine dikkat ederek sağa doğru eğilin. Başlangıç durumuna dönün ve bu kez sola eğilin. 10 tekrar yapınız. Bu sayıyı zamanla 20'ye çıkartınız.
    Kaba Etler Oturarak Yürüme
    Bacaklarınızı uzatarak yere oturun ve ellerinizi başınızın arkasında kenetleyin. Başınızı ve kollarınızı kımıldatmadan ve sırtınızı düz tutarak kalçalarınızı oynatın ve bacaklarınız ve kaba etleriniz üzerinde yürüyerek 10 adım atın. Belden yukarıyı dödürmemeye çalışın. Sonra da geriye 10 adım atınız.
    Boyun ve Omuzlar - Omuz Çevirme
    Ayaklarınız bitişik, kollarınızı omuzlarınızdan rahatça sarkıtarak durunuz. Sağ omzunuzu ileri itin, başınızı oynatmadan kulağınıza doğru mümkün olduğu kadar kaldırın, arkaya götürün ve sonra başlangıç durumuna dönün. Başınızı egzersiz boyunca sabit ve rahat tutun:önce bir, sonra da diğer omuzunuzla sekiz daire çizin. Ardından dörder, sonra ikişer ve son olarak birer daire çizerek bitirin.

Zayıflama Egzersizleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Zevkli Zayıflama Egzersizi!

En Zevkli Zayıflama Egzersizi!

alışveriş yapan kadın spor eksersizleri zayıflama eksersizleri Yapmış olduğunuz egzersizlerden zevk alarak zayıflamak istiyorsunuz ancak bir türlü istediğiniz gibi olmuyor değil mi?O halde birde bunu deneyin... En Zevkli Zayıflama Egzersizi! Birleşik Krallık'ta yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar alışveriş yaparken 385 kalori yakıyor ve haftada ortalama 2,5 saatlerini bu iş için...
  2. Zayıflama Konusunda Etkili Egzersizler

Zayıflama Konusunda Etkili Egzersizler

Zayıflama ve kilo vermenin en önemli aşamalarından ilki etkili egzersizler ile bu süreci desteklemektedir. Dolayısı ile etkili egzersizlerin farkında olmak ve gerekli ölçüde uygulamak sağlıklı ve hızlı bir zayıflama sürecinin ilk basamağıdır.Spor zayıflamak için bilinen en etkili egzersiz yöntemidir. Sporun da elbette çeşitli kolları mevcuttur. Dengeli ve sağlıklı bir zayıflama için yürüyüş...
  3. dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

merhaba arkadaşlar 28 nisana kadar acilen zayıflaması gereken bir anneyim.. doğumdan sonra aldığım kiloları vermeye çalışıyorum bi ara çok güzel vermeye başladım 69 kilodan 63 e kadar düştüm fakat motivasyonum düştü tekrar 68 kiloya çıktım nette gezinirken burayı buldum ne yapsam diye düşünürken konuları gördüm... neyse lafı uzatmadan sadede geliyim boyun 1.60 ve kilom 68 2 ay içinde de vermek...
  4. Ünlülerin Egzersiz Koçundan Zayıflama Tüyoları

Ünlülerin Egzersiz Koçundan Zayıflama Tüyoları

Ünlülerin Egzersiz Koçu Ünlülerin Egzersiz Koçundan Zayıflama Tüyoları Zayıflamak için ünlülerin koçundan sizlere tüyolar...Bakalım ünlüler neler yapıyormuş zayıflamak için....Bakalım ünlülerin başka ne tür diyetleri varmış .... Ünlülerin Egzersiz Koçundan Zayıflama Tüyoları Jennifer Lopez, Charlize Theron gibi ünlülerin egzersiz koçu Valeri Waters sizlere aklınızdan çıkarmamanız...
  5. İşte Bilim Adamlarından En Etkili Zayıflama Egzersizi!

İşte Bilim Adamlarından En Etkili Zayıflama Egzersizi!

en etkili zayıflama yöntemi, en etkili zayıflama egzersizi, etkili zayıflama Sevgili melekler, Japonya Waseda Üniversitesi’nden bilim adamlarının yaptığı araştırma sonucunda en etkili egzersizin ip atlamak olduğu sonucu ortaya çıktı. Uzmanlar biziklete binenlerle ip atlayanların açlık hormon seviyelerini ölçtü. Sonuçta ip atlayanlarda bu hormonun çok düşük seviyede olduğu ortyaa çıktı. İşte...

Sayfayı Paylaş