gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zayıflamak için ne yapmalı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zayıflamak için ne yapılmalı zayıflamak için neler yapılmalı zayiflamak icin ne yapmali yapmalıyız yapmalı Zayıflamak için ne yapmalı?
    Fazla kilolarınızdan bıkıp, şişmanlıkla mücadele etmek istiyorsanız önerilerimizi dikkate alın.

* Boyunuza uygun ağırlığı hedefleyin.

* Kilolu ve şişmansanız, önce ağırlık artışını önleyin. Daha sonra ağırlık kaybetmeyi hedefleyin.
    * Az yağ eklenmiş sebze, yağsız beyaz et, kurubaklagiller, yağı azaltılmış süt-yoğurt, meyve ve tam tahılları tüketerek, sağlıklı beslenin.

* Diyetisyeninizin önerdiği miktarlara uyun.

* Düzenli fiziksel aktivite yapın.

* Aldığınız enerji ile tükettiğiniz enerji miktarını dengeleyin.

* Günde en az üç öğün düzenli yemek yiyin, öğün atlamayın, öğün atlamanız bir sonraki öğünde daha fazla yemenize ve böylece daha fazla enerji almanıza neden olur. Öğünlerde enerjisi yüksek hamur işleri, tatlılar, yağlı çerezler yememeye çalışın.

* Kullandığınız yağ ve tuz miktarına dikkat edin.

* Bol su için.

* Vücut ağırlığınızı korumada davranışlarınızın önemli olduğunu unutmayın.

* Gerektiğinde uzmanlardan davranış değiştirme tedavisi desteği sağlayın.

2. perry

perry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşey nefsin başında aslında..

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    adminim bide nasıl kilo alınır onu söyleseniz çok iyi olur valla zayıflıktan kıyafet bulamıyorum:D:D

4. morke

morke Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben dıyetısyene gıdıyorum faydasınıda gordum ama hersey beyınde bıtıyor umarım ıstedıgım kıloya ulasırım

Zayıflamak için ne yapmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
  2. Zayıflamak için ne istiyorsan ye rehberi

Zayıflamak için ne istiyorsan ye rehberi

The Skinny’nin yazarı, kilolardan nasıl kolyca kurtulacağımızı ve onları nasıl bir daha geri almayacağımızı anlattı. Kilo vermek için planınız nedir? Bir ay boyunca tatlılardan vazgeçecek misiniz? Buzdolabınızı asma kilitle kilitli mi? Martini yudumlamayı reddettiniz mi? Kiloları vermenin en iyi yolu, ne istiyorsanız yemek fakat hepsini belirli bir ölçüde yemektir. Melisa Clark ve Robin...
  3. zayıflamak için ne yapmam lazım?

zayıflamak için ne yapmam lazım?

Sıkıcı ve boğucu diyetlere başlamadan ve rejim yapmaksızın kolayca zayıflayacağını biliyormusunuz hanımlar.evet doğru okudunuz.işte zayıflamanın püf noktaları.... Yemekten önce mutlaka su için. Her gün ip atlayın. Merdivenleri ikişer ikişer çıkın, düzenli bir uyku çekin. Özel bir diyet programı uygulamadan ya da spor salonuna gitmeden kilo vermek zor değil. Amerika’da çıkan, Diana Ironz...
  4. Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyım mı Diyorsunuz

Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyım mı Diyorsunuz

zayıflamak için ne yapmalıyım Kızlar eyvahh yaz geliyor kışın aldığım kiloları vermem gerek diyorsunuz ama nasıl zayıflayacağınız bilmiyormusunuz... O zaman buyrun :tik: 1- Zayıflamak için ilk yol olarak beslenme alışkanlığımızı değiştireceğiz : Sık sık ve azar azar besleneceğiz. Günlük 5 hatta 6 öğüne bile paylaştırabilirsiniz bunu. 2- Öğünlerimizin zamanını ayarladıkdan...
  5. öksürük için ne yapmalı

öksürük için ne yapmalı

Öksürüğü kesmek için ne uygulayacağız ne yapmak gerekiyor ? Bir türlü geçmiyor bıktım ilaç kullanmaktan arkadaşlarım yaa lütfen yardım tavsiyeee :S

Sayfayı Paylaş