2. çizgiyi silik görenler

kızlar ben de 2. çizgiyi görenlerenimm haber yok mu sizlerden noldu durumunuzzz merak ettm bnm adetime 12 gün var daha ama

Gebelik

Merhaba
ben enson 25 mayısta regl oldum hala olmadım bu sabah test yaptım ıkıncı cızgı sılık cıktı sızce hamılemıyım?

Merhaba
ben enson 25 mayısta regl oldum hala olmadım bu sabah test yaptım ıkıncı cızgı sılık cıktı sızce hamılemıyım?

canım öncelikle sabah yapınca bu testleri daha ii oluyo çünkü b-hcg değeri sabahları yoğun oluyo .birde kimilerinde adet dönemi yaklaşınca da oluyomuş..rabbim gönlüne göre verir inşallah .bu arada benimde ikinci çizgim silik çıkmıştı şimdi çok şükür hamileyim :) allah a emanet ol

merhaba kızlar ben yeni üyeyim yazılanlara şöyle bir göz attımda çok bilgi verici herkesin eline sağlık.benim 3 yaşında bir oğlum var 4 yıllık evliyim yaklaşık olarak 4 ay önce eşimle aramızda bazı sorunlar çıktı aynı evde 2 yabancı olduk ve sonradan öğrendimki bu huzursuzluğu bilen bazı terbiyesizler eşimin hayatına girmiş benim araştırmam sonucu eşimin biriyle görüştüğünü buldum ve ıspat ettim ama o bırakmadı çok pişman olduğunu söyledi ve şuan düzeltmeye ve güvenmeye çalışıyorum.3 gündür hafif bir akıntı şeklinde kanamam vardı selpakı sürünce geliyodu dünden beri kesildi normal akıntıya döndü bugün test yaptım 1 tam 2.cizgi silik aslında bir yandan seviniyorum ama bir yandanda korkuyorum.yazılanlara göre hamileyim offf çevremdekilere sorsam herkes kızar neden korunmadın diye...
hayırlısı yarın dr gidip kesin öğrenmem gerekiyor..
ALLAH c.c VERDİYSE VARDIR HAYRI

merhaba kızlar yine ben akşam eşime söyledim hamile olabilir diye havalara uçtu meğer ne kadar çok istiyomuş gelip gidip öp karnımı okşadı okadar güzeldiki bu ilgiiii...bu arada hala gidemedim yarın eşimle beraber gidecem hastaneye oruçada başladım çok rahat geçiyo bide kanmadan eser yok herhalde hamileyim yani yaklaşık olarak 20 dakika sonra tekrar baktım belirginleşmişti silik çizgiii
hayırlısı yaaaaa

herkese merhaba ben 10 aylık evliyim 3 aydır korunmuyoruz son adetim 11 temmuz 25 temmuzda ilişkiye girdik bide 2 agustosta girdik ve 3 agustos sabahı sol kasıgımda bi agrı sol bacagıma vuruo sanki yürüyemicek gibi oluyorum belim agrıo gögüslerimde hafif şişlik ve agrı var adetimede 6-7 gün var bana yardımcı olursanız sevinirim cevaplarınızı bekliyorum bide 10 gün önce falan kadın doguma gittim idrar yolu iltihabı var dedi monodoks die bi antibiyotik kullanıyorum sizce idrar yolu iltihabı varken hamile kalınabilirmi?

herkese merhaba ben 10 aylık evliyim 3 aydır korunmuyoruz son adetim 11 temmuz 25 temmuzda ilişkiye girdik bide 2 agustosta girdik ve 3 agustos sabahı sol kasıgımda bi agrı sol bacagıma vuruo sanki yürüyemicek gibi oluyorum belim agrıo gögüslerimde hafif şişlik ve agrı var adetimede 6-7 gün var bana yardımcı olursanız sevinirim cevaplarınızı bekliyorum bide 10 gün önce falan kadın doguma gittim idrar yolu iltihabı var dedi monodoks die bi antibiyotik kullanıyorum sizce idrar yolu iltihabı varken hamile kalınabilirmi?

canım tabiki hamile kalınabiir idrar yolu iltihabı varken ama şimdi hamile kalman senin sağlığın kötü etkileyebilir önce tedavini ol ağrıların herşeyden olabilir... hamile kalmak için uğraştığını doktora söyledin mi ona göre ilaç yazsaydı yada bu ay kondomla falan korunsaydınız keşke...

hamileyim

bende bugün dayanamayıp test aldım 2 çizgide net çıktı yanlıştır belki diye bidaha denedim bu seferde biri belirgin diğeri silik çıktı galiba hamileyim :D

Geri