2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Canlarım, ben bugün doktora gittim. Eşimin tahlil sonuçları kötüymüş, tekrar istedi 2 hafta sonra. Bende bi değişiklik yok durum aynı, klomen verdi doktor günde 2 kez 5 gün içicem. Adetimin 14. günü gidicem yumurtalar büyümüşse iğneyle çatlatacakmış. Bu ay da böyle denicez. Aşılama düşünüyor doktorum önümüzdeki ay, 3 kere deneriz olmazsa tüp bebek düşünürüz dedi. Hayırlısı bakalım :([/quote

hakkında hayırlısı canım inşallah yumurtların bol bol pörtler:)incir mevsimi geçmedi incir de yiyebilirsin. bu ay yumurtlama takibimi yaptırcaksın sadece?ilk sen gebe kal bizde peşinden gelelim inşallaahhh.kendini yorma istirahat et artık.ben hç dinlenmedim çalışıyodum.şimdi acaba? diyorum.en azından sen demezsin.allah yüzünü güldürsün inşallaaaahh

Canım çok teşekkür ederim, Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. Bu ay yumurtlama takibi yapılacak, 14. gün de çatlaması için iğne vuracak. Sonra eşim tekrar test yaptıracak, sonucuna göre bu ay olmazsa önümüzdeki ay aşılamaya geçecekmişiz. Sen neler yapıyorsun, var mı bi gelişme cnm

Canım çok teşekkür ederim, Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. Bu ay yumurtlama takibi yapılacak, 14. gün de çatlaması için iğne vuracak. Sonra eşim tekrar test yaptıracak, sonucuna göre bu ay olmazsa önümüzdeki ay aşılamaya geçecekmişiz. Sen neler yapıyorsun, var mı bi gelişme cnm

Hkknda hayirlisi destinim:kiss:

Geri