2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Kızlar nasılsınız, herkes kaybolmuş ortadan, güzün gitmesi yaramadı bize :( Ben geçen hafta klomen kullandım 5 gün, cuma günü de gidicem çatlatma iğnesi yapacak doktorum. Ama umudum yok yine, çünkü eşimin değerleri çok düşük çıktı. Aşılama kesin yani, tüp bebeğe kadar yolu var. yeter ki olsun :)

Kızlar nasılsınız, herkes kaybolmuş ortadan, güzün gitmesi yaramadı bize :( Ben geçen hafta klomen kullandım 5 gün, cuma günü de gidicem çatlatma iğnesi yapacak doktorum. Ama umudum yok yine, çünkü eşimin değerleri çok düşük çıktı. Aşılama kesin yani, tüp bebeğe kadar yolu var. yeter ki olsun :)
Desti ben geldim bugun adet gunum gelmedi ins gelmez ne haber nslsnz hamis yok mu??? yaaa

Desti ben geldim bugun adet gunum gelmedi ins gelmez ne haber nslsnz hamis yok mu??? yaaa
Ay canım hoşgeldinn, iyi ki geldin. Ne güzel bi haber verdin :) İnşallah gelmez adetin de bebiş müjdesini alırız senden. Bende yarın doktora gidicem cnm, bakalım yumurtalar büyümüş mü. ama eşimin testi kötü çıktığı için ümidim yok yine. Kesin aşılama yani :( Bari sen güzel haberler ver canım ya, moral olsun bana da

Ay canım hoşgeldinn, iyi ki geldin. Ne güzel bi haber verdin :) İnşallah gelmez adetin de bebiş müjdesini alırız senden. Bende yarın doktora gidicem cnm, bakalım yumurtalar büyümüş mü. ama eşimin testi kötü çıktığı için ümidim yok yine. Kesin aşılama yani :( Bari sen güzel haberler ver canım ya, moral olsun bana da
Destini sagol canim ins ins yaa

ey benim kırık kalbim! ya hiç bebeğim olmazsa diyen korkularım!beni ümitsizliğe sürükleyen vesveselerim! başkalarının bebeklerini görünce imrenen nefsim! benim merhamet edenlerin en merhametlisi rabbim var! günahlarıma ve gafilliğime rağmen beni yediren,içiren,giydiren,hastalandığımda şifa veren rabbim..O elbet bana ve benim gibilere merhamet edecektir.O kapılar açandır, O'' ya bari'' '' ya halık'' ''ya musavvir'' dir. gafururrahimdir. allahım beni nefsimle göz açayıp kapayıncaya kadar bile başbaşa bırakma!Allahım beni ve benim gibileri ümitsiz bırakma!Allahım sen bu başımdaki halden daha büyük ve daha yücesin sana sığınıyorum..

Geri